Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl

Mimari News

16.03.2021

Witamy w cudownym marcu!

Niniejszym informujemy, iż oferta produktowa i usługowa sygnowana marką MIMARI została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie,

co czyni nas upoważnionymi do nabycia licencji na użytkowanie najbardziej elitarnego tytułu złoty Laur Klienta 2021 w kategorii Hurtownia sprzętu kosmetycznego i medycznego:

 

 

07.01.2021

Najrzetelniejsi z rzetelnych! 

Firma zdobywała złota, srebra, laury i certyfikaty, teraz, po 10 latach przyszedł czas aby MIMARI zostało nagrodzone DIAMENTOWYM CERTYFIKATEM Rzetelności Płatniczej! 

Zachęcamy do obejrzenia wideoklipu z X Gali Złotych Certyfikatów Rzetelności:

 

 

 

15.12.2020

Nasze MAGNIFICO II PREMIUM 

JAKO INNOWACJA 2020!!!  

Laureat konkursu Innowacje LNE 2020! Od 2016 roku magazyn LNE hołduje wyjątkowej tradycji nagradzania innowacyjnych profesjonalnych produktów z: pielęgnacji, aparatury hi-tech, nowinek technologiczncyh i wielu wielu innych..

Cała ekipa tworząca magazyn od ponad dwóch dekad uważnie przygląda się niezwykle dynamicznemu rozwojowi branży beauty i wyróżnia innowacyjne rozwiązania, które podbijają rynek!

Jesteśmy na liście najbardziej innowacyjnych produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty! 

Co za radość! Ogromnie się cieszymy i DZIĘKUJEMY z całego serducha! 

 

02.10.2020

Nic nas nie powstrzyma!

Otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie, udało się nam utrzymać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta. 
Dziękujemy wszystkim osobom, które na nas zagłosowały, pragniemy poinformować że bardzo jesteśmy wdzięczni za kolejne wyróżnienie jakim jest Laur Konsumenta TOP MARKA 2020!

To już nasza 4 TOP MARKA, mieliśmy je w latach 2015, 2017, 2018, 2019…iii teraz w 2020 roku!

To jeszcze nie koniec nowych nagród w tym roku! Ponownie zostaliśmy Laureatem programu ,,Przedsiębiorstwo Fair Play'', jesteśmy zachwyceni że kolejny raz nasze starania zostały docenione. Program ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej, wspieranie rozwoju, poprawianie wizerunku polskich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zachowań etycznych wszystkich firm w Polsce! Rozpiera nas duma!

Przeogromnie dziękujemy 😊

Dziękujemy Państwu również za wszystkie głosy, które przełożyły się na otrzymanie kolejnej nagrody Laur Klienta 2020.

Złote Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2020, w kategorii Innowacyjne Technologie Urządzeń Kosmetycznych.

Jeszcze raz dziękujemy!

Pozdrawiamy,

Zespół Mimari!


 18.04.2019

Jesteśmy liderem!

I to nie "byle jakim" - tylko liderem XV-lecia w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2019!

Duma rozpiera nam serca, tym bardziej, że konkurs Laur Konsumenta/Klienta opiera się na badaniu Waszej satysfakcji i zadowolenia z naszych sprzętów oraz szkoleń.

 D Z I Ę K U J E M Y!


A na deser pochwalimy się jeszcze Złotymi Laurami Konsumenta 2019 w kategoriach:

👉 Szkolenia z medycyny estetycznej,

👉 Wyposażenie SPA.

Jeszcze raz dziękujemy!

Pozdrawiamy,

Zespół Mimari!


 

22.03.2019r.

🔈KONKURS🔈
👉Do wygrania bilety na tegoroczną 7 edycję konferencji LIDER BIZNESU BEAUTY o wartości 610zł !!!
👉Kto może wziąć udział? Każdy gabinet kosmetyczny, który jest klientem Mimari i posiada minimum jedno nasze urządzenie kosmetyczne!
👉Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na dwa pytania: Które urządzenie z oferty Mimari jest Twoim zdaniem najlepsze? Co przekonało Cię do współpracy z hurtownią Mimari? 
Odpowiedzi na pytania należy umieścić pod postem w formie krótkiego filmu, zdjęcia, komentarza, prezentacji- forma dowolna, ale im bardziej kreatywna, tym większe szanse na wygraną!😁🏆
👉Konkurs trwa do 13.05.2019r. do godziny 23:59, także macie dużooo czasu na wystrzałowe pomysły!
14.05.2019r. ogłosimy TRZY zwycięskie gabinety, które otrzymają od nas po jednym bilecie wstępu na konferencję LIDER BIZNESU BEAUTY 2019, która odbędzie się 27.05.2019r. w Warszawie. Jeden bilet upoważnia do udziału jednej osoby w: 

✔️wykładach 27.05.2019,
✔️lunchu i przerwach kawowych,
✔️daje dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych przed i po konferencji,
✔️ uczestnik otrzyma podręcznik z materiałami szkoleniowymi,
✔️ możliwość zdobycia certyfikatu po zaliczeniu egzaminu końcowego.


Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni po głosowaniu jury, które odbędzie się 14.05.2019r.
Organizatorem i sponsorem konkursu jest firma Mimari.
Życzymy powodzenia! 

 

 


 

19.02.2019r.

Trzymamy poziom!

Od samego początku istnienia firmy staramy się zapewnić jak najwyższy poziom naszych usług. Tym bardziej cieszy fakt, że nasze starania stale są doceniane poprzez przyznawanie licznych certyfikatów, nagród i wyróżnień.

Dzisiaj prezentujemy kolejne ważne dla nas wyróżnienia:

Złote Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2019, w kategorii Hurtownie Sprzętu Medycznego i Kosmetycznego.

Złote Godło Top Marka, w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2019, w kategorii Najwyższa Jakość Produktów i Usług. 

 

Ponownie dziękujemy za dostrzeżenie naszych starań i to w tak istotnych dla nas aspektach!

Pozdrawiamy,

Zespół Mimari!

 


 

17.01.2019r. 

UltraFrax RF – poznaj naszą tajną broń, urządzenie do nieinwazyjnego liftingu skóry!

Ultrafrax RF to innowacyjne i bezpieczne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej. Stanowi on połączenie dwóch niezwykle skutecznych metod rewitalizacji i odbudowy struktury skóry, czyli mikronakłuć i fali radiowej. Zastosowanie tych dwóch technik w jednym urządzeniu znacznie wpływa na jego skuteczność i spektrum zastosowania, dzięki czemu jesteśmy pewni, że to idealne rozwiązanie do każdego nowoczesnego gabinetu kosmetycznego.

Brzmi ciekawie?

Już dziś przeczytaj więcej na:

http://beautyinspiration.pl/ultrafrax-rf-nowosc-radiofrekwencji-mikroiglowej/

i zapoznaj się z naszą ofertą:

https://mimari.com.pl/pl/p/UltraFrax-RF/3251  


 


 22.22.2018r.

Hurtownia Mimari - jest Fair Play!

Z ogromną przyjemnością i dumą w sercach, pragniemy poinformować, że zostaliśmy przyjęci do grona laureatów niezwykle prestiżowego programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2018. To jednak nie wszystko... Kapituła Programu przyznała nam również wyróżnienie; "Debiut Fair Play".

Ale co to właściwie znaczy?

„Przedsiębiorstwo Fair Play”
Jest ogólnopolskim programem, w którym co roku, już od ponad 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

"Debiut Fair Play"
Nagroda dla firm, które uczestniczą w programie po raz pierwszy i wyróżniają się szczególnymi działaniami na tle laureatów debiutujących w danej edycji programu.

Powtórzymy to jeszcze raz; jesteśmy bardzo dumni. Proces weryfikacji był wieloetapowy i składał się m.in. z badania zadowolenia z naszych usług.

Dziękujemy!

 

 

 

Hurtownia Mimari otrzymała Złote godło Laur Konsumenta 2018!                                                        07.03.2018

Wyróżnienie to jest przyznawane w ogólnopolskim plebiscycie popularności w kategorii ,,Hurtownia sprzętu kosmetycznego i medycznego” w którym zdobyliśmy I miejsce. Respondenci głosowali na markę w danej kategorii, która ich zdaniem jest najlepsza i najbardziej godna polecenia.

Dziękujemy i dołożymy największych starań, żeby swoimi działaniami zachęcać do współpracy coraz większe grono klientów!

MIMARI- Laur Klienta 2018                                                                                                                     03.02.2018

Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny ;) zostaliśmy nagrodzeni godłem Laur Klienta 🏆 W tym roku przyznano nam wyróżnienie w kategorii „Jakość obsługi wśród hurtowni sprzętu kosmetycznego i medycznego".

Laur Klienta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas ogromne znaczenie. Bardzo Państwu dziękujemy!

 

NAJLEPSZE MIEJSCE URODOWE W POLSCE !!!  ( nasz autorski www.coco-time.pl )                        02.01.2018


           Z dumą chcemy się pochwalić naszym drogim klientom, sympatykom i przyjaciołom, że salon Coco-Time decyzją kapituły konkursu Gala Beauty Stars został uznany za NAJLEPSZE MIEJSCE BEAUTY 2017 W POLSCE !!! To prestiżowe nagroda za najwyższej jakości usługi, bezpieczeństwo zabiegów, wykwalifikowaną kadrę, bogaty park maszynowy oraz szeroko pojętą obsługę klienta i pacjenta.

 

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszego, głosowanie klientów - za które to głosy SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Drugi etap to wizyty tajemniczych klientów którzy oceniali obsługę klienta, profesjonalizm personelu, efekty zabiegów, estetykę wnętrz, przestrzeganie standardów medycznych wykonywanych zabiegów. Na koniec nastąpiła ocena kapituły na podstawie wachlarza zabiegów, wyposażenia gabinetu, informacji merytorycznych na stronie, opinii o Coco-Time na rynku. 
W skład kapituły weszli przedstawiciele magazynów Gala, Elle, InStyle, Claudia, Glamour oraz doradcy merytoryczni 
Misją Coco-Time od początku swojej działalności jest dążenie do doskonałości - którą to, udaje nam się godnie wypełniać. 
CAŁY PERSONEL COCO-TIME SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA ZAUFANIE JAKIM NAS OBDARZACIE KAŻDEGO DNIA. 
To dla nas motywacja by być dla Was NAJLEPSI !!!!

 

 

 

 

W ofercie MIMARI nowość - Synergy+ ‼️                                                                                                           05.05.2017

Innowacyjne urządzenie do kompleksowej pielęgnacji skóry, wykorzystujące cztery technologie: oczyszczające, podciśnieniowe pęcherzyki, OxyGemeo z dwutlenkiem węgla , bipolarne fale radiowe oraz Ucosmo z ultradźwiękami. Dzięki zastosowaniu czterech funkcji możliwe jest osiągnięcie wielu efektów zabiegowych, jak głębokie oczyszczanie, regeneracja komórkowa, ujędrnienie skóry oraz intensywne dotlenienie.

 

Wszystkim życzymy ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia                                                                                23.12.2016

oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu  Zespół Mimari

 

Nowy Wygląd biura:                                                                                                                                                     05.10.2016

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego nowego biura.

Które to zostało ukończone "wreszcie" po kilku miesiącach remontów....

ale chyba było warto czekać....sami oceńcie :

 

  

  

ELDAN COSMETICS POLAND .                                                                                                                                                                                   14.04.2016
Zaprasza Państwa do odwiedzin naszego stoiska ( nr 32) 
już w ten weekend w Krakowie w hali EXPO, gdzie odbędzie się 33 Kongres i Targi Kosmetologiczne "LNE". Będziemy prezentować włoskie kosmetyki z naszej oferty ,Dlatego serdecznie Państwa zapraszamy : )

MIMARI- Laur Klienta 2016                                                                                                                                           18.01.2016.

Mamy przyjemność poinformować, że po raz czwarty;) zostaliśmy nagrodzeni godłem Laur Klienta 2016, tym razem w kategorii „Jakość obsługi w hurtowniach sprzętu kosmetycznego”.

Laur Klienta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Laur Klienta 2016 zdecydowanie potwierdza naszą mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Nagroda od Klientów – to dla nas najważniejsze wyróżnienie, za co raz jeszcze Państwu bardzo dziękujemy!

     

MIMARI - MARKA NAGRODZONA WYBOREM KONSUMENTA.                                         17.12.2015                                                          

 

W końcu mamy czas poinformować Państwa o wynikach przeprowadzonego kilkumiesięcznego badania przez : ConsumerChoice – Centrum Oceny Satysfakcji Konsumenta. z siedzibą w Poznaniu. Która to jest organizatorem badania konsumenckiego “ MARKA NAGRODZONA WYBOREM KONSUMENTA”.

 

Celem “Wyboru Konsumenta” jest promowanie firm, które według klientów reprezentują najwyższy stopień ich akceptacji i satysfakcji. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie konsumentów,wykorzystując technikę : tajemniczy klient )w salonach pracujących na naszych urządzaniach ).
Firma MIMARI w kategorii SPECJALISTYCZNY SPRZĘT KOSMETYCZNY uzyskała najwyższy stopień satysfakcji i rekomendacji wśród konsumentów.

 

Firma MIMARI zdobyła I miejsce w kategorii:
„Specjalistyczny Sprzęt Kosmetyczny – rok 2015”

Jesteśmy uradowani i niezmiernie nam miło z tego sukcesu : ) proszę zobaczcie w jakiej "śmietance korporacyjnej" się nasza firma znalazła , jako jedyni nie jesteśmy korpo :) :

http://wyborkonsumenta.com.pl/nagrodzeni-2015-polska/

  

 

 

 


 

05.10.2015

Nagroda "TOP MARKA" dla MIMARI.

 

        Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o otrzymaniu dla naszej firmy najbardziej prestiżowej nagrody w programie "Laur Konsumenta / Klienta".

 

Kilka słów od redakcyjnej Kapituły Konkursowej , cyt. : "Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się tacy, którzy zasługują na szczególne uznanie. Dlatego też, jako ukoronowanie dotychczasowych sukcesów w konkursie, w tym roku postanowiliśmy przyznać dodatkowe wyróżnienia bez pozycjonowania rankingowego, biorąc pod uwagę pozycję oraz dynamikę rozwoju marki wśród konkurencyjnych Brandów. Nagroda przyznawana jest przez Redakcyjną Kapitułę Konkursową, która w swojej ocenie bierze pod uwagę popularność marki na polskim rynku oraz w projekcie Laur Konsumenta. Analiza obecności marki w projekcie Laur Klienta/Konsumenta dokonywana jest ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich głosów oddanych na markę przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu. Ocenie podlegał również rozwój marki, jakość produktów znajdujących się w portfolio oferty, a także jakość obsługi klienta".

 

"Top Marka to tytuł, o przyznaniu którego decyduje szczególnie wybitna pozycja marki wśród konkurencyjnych Brandów wg podziału branżowego ustalonego przez Organizatora programu. W ocenie wzięta jest pod uwagę popularność danej marki na przestrzeni ostatnich lat w swojej kategorii podczas sondowania w ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim. "

              Bardzo Wszystkim Państwu chcemy z tego miejsca podziękować, dziękujemy wszystkim naszym Klientom / Kontrahentom / Pracownikom / Przyjaciołom Firmy / oraz naszej szanownej Konkurencji, bez was wszystkich nie bylibyśmy w tym miejscu w którym obecnie jesteśmy i dalej się rozwijali ! DZIĘKUJEMY BARDZO ( MIMARI TEAM ).

 

                    TOP MARKA DYPLOM DLA MIMARI  MIMARI TOP MARKA LAUR KONSUMENTA

 

                                                                                                            

                                                                                                                                                                    

 

 


 

 

08.07.2015

W dniach 23.-31.05.2015 można zobaczyć nas było w spotach reklamowych tzw. "Złotej Siódemki" który to był emitowany między innymi w "TVP 1" przed Teleexpress'em oraz "TVP INFO". Wersja z samym lektorem na antenie radia "RMF FM". Trochę "spóźniona" informacja, ale jak ktoś ma wolną 1 minutę to zapraszamy do oglądania. Ps. jesteśmy przy końcu spotu nr 6 .

 

 

 


 

08.06.2015 

Nagrody w kolejnym szczęśliwym dla nas plebiscycie Inspiracje Roku 2015 zostały przyznane na uroczystej gali w warszawskim hotelu Airport Okęcie.

Przypominamy, że w tej edycji triumfował Termocell - innowacyjne urządzenie do radiotermolizy.

https://mimari.pl/…/TERMOCELL-radiotermoliza-nieinwazy…/1095

Jeszcze raz dziękujemy!

im


 01.06.2015 

Obcinają włosy dla chorych na raka !!! www.dajeglowe.pl

 

30 fryzjerów będzie czekać w niedzielę, 14 czerwca od godziny 12.00 na pl. Solnym we Wrocławiu, na chętnych, którzy zechcą wesprzeć II edycję akcji społecznej "DAJĘ GŁOWĘ" i ściąć włosy. Celem jest wsparcie kobiet chorych na raka.

 

Ambasadorką akcji i jednocześnie prowadzącą jest Mariola Bojarska-Ferenc. Zaproszenie przyjęły również Justyna Szafran oraz Ilona Felicjańska. Gościem Honorowym akcji będzie Wicemarszałek EwaMańkowska, odwiedzi nas Artur Partyka, Staszek Soyka i Przemysław Saleta oraz Michał Olszański.
Tego dnia na pl. Solnym mężczyźni i kobiety mogą BEZPŁATNIE przyciąć, skrócić lub zgolić włosy, wspierając swoim gestem kobiety chore na raka. Za każdą przystrzyżoną głowę sponsor akcji wpłaci pieniądze dla Stowarzyszenia Zawsze Kobieta, które działa aktywnie od lat na rzecz kobiet chorujących na nowotwór. Ilu chętnych, tyle razy sponsor wpłaci umówioną kwotę na rzecz Stowarzyszenia.

 

Akcja jest pierwszą taką w Europie, a może i na świecie. Do jej organizacji „zainspirowała” choroba nowotworowa kobiet. Agnieszka Sawczyńska z firmy Relatis, organizator akcji, postanowiła zjednoczyć ludzi dla wspólnej idei – solidaryzmu z kobietami chorymi na raka, niejednokrotnie łysymi i izolowanymi społecznie. Pomogli ludzie dobrej woli, rewelacyjni sponsorzy pomogli zorganizować akcję. 
Wszyscy chętni do udzielenia wsparcia chorym kobietom, 14 czerwca mogą skorzystać z usługi 30 fryzjerów ze studia fryzjerskiego Krzysztofa Kuleszy, którzy w godzinach 12-20 będą bezpłatnie świadczyć swoje usługi.

- Zapraszamy wszystkich, młodych, starszych, także dzieci... Chciałabym podkreślić, że nie trzeba golić się na zero. Wystarczy kosmyk, żeby wesprzeć chore panie. Dla łysych, ale chętnych uczestników mamy info, że mogą oddać włosy na łydkach, plecach, nawet z klatki piersiowej …. Na potrzeby peruki poszukujemy natomiast osób z dłuższymi włosami… 25-30 cm równych, niefarbowanych włosów to byłby wielki gest dla kobiety, która czeka na perukę z naturalnych włosów;) Na scenie będziemy mówić także o chorobie nowotworowej. Odwiedzi nas psycholog, dowiemy się dużo o niedożywieniu podczas choroby oraz spotkamy się z chorującymi kobietami. Powiedzą, jak się czują i czego oczekują od nas, zdrowych, podczas tych trudnych dla nich dni.
W trakcie akcji "DAJĘ GŁOWĘ" o dobre samopoczucie uczestników zadbają tancerze i wokaliści. Między innymi wystąpią Gracjan Kalandyk - finalista The Voice of Poland


 

 


29.05.2015

 

 Termocell wyróżniony w II edycji konkursu Inspiracje Roku 2015!

 

Urządzenie Termocell zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2015 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało" zorganizowanym przez magazyn BEAUTY  Inspiration.

 

Ideą konkursu jest coroczne wyłanianie najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do obiektów beauty i spa.

 

Nagrody przyznaje komisja składająca się z ekspertów w dziedzinie nowoczesnej kosmetologii dlatego tym bardziej cieszy nas tego typu wyraz uznania dla urządzenia, które jest prawdziwą innowacją w walce z trwale rozszerzonymi i popękanymi naczyniami.

 

Dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi urządzenia Termocell 

https://mimari.pl/…/TERMOCELL-radiotermoliza-nieinwazy…/1095

 

lt

 


 

27.04.2015

Eldan Cosmetics wita w Polsce!

Po zaskakująco pozytywnych wynikach testów kosmetyków Eldan zadecydowaliśmy o wprowadzeniu ich na nasz rodzimy rynek.

Firma Eldan Cosmetics Italia powstała we włoskim mieście Pawia i zachwyciła wiele krajów na świecie. Celem założycieli firmy było opracowanie i wdrożenie na rynku pełnej gamy kosmetyków pielęgnacyjnych, które opierają się na nowoczesnych i wciąż aktualizowanych koncepcjach.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki na stronie internetowej www.eldancosmetics.pl

Eldan to nowość na polskim rynku, której nie może zabraknąć w Twoim gabinecie!

ak


20.04.2015

MIMARI  w telewizji :)

Od dnia  16.04.2015 do końca miesiąca możecie Państwo oglądać nasze Bilbordy sponsorskie MIMARI w telewizji TVN Style pomiędzy ulubionymi Państwa programami. Oto pierwsza wersja.

 

 


 

30.03.2015 

Laur Konsumenta 2015 dla MIMARI! 

Z radością informujemy, że zwyciężyliśmy w ogólnopolskim projekcie konsumenckim wyłaniającym każdego roku NAJPOPULARNIEJSZE produkty i marki w swoich kategoriach. 

Tym razem zdobyliśmy I miejsce w kategorii "hurtownie sprzętu kosmetycznego". 

W dalszym ciągu będziemy ciężko pracować na to, żeby współpraca z naszą firmą była na jak najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie.

d

 

 

 


17.03.2015 

Piękna pogoda za oknem powoduje, że coraz częściej zaczynamy myśleć o nadchodzącym okresie letnim, który jednocześnie zmusza nas do rozpoczęcia starań o piękną i zgrabną sylwetkę. 

Klienci gabinetów kosmetologicznych coraz częściej pytają o dostępne systemy i terapie, które pozwolą im pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz spowodują ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki, najlepiej w jak najkrótszym czasie;). 

Nasze najnowsze urządzenie modelujące Dualn Shape wyposażone jest w dwie najskuteczniejsze technologie do zwalczania niedoskonałości sylwetki tj.: 
- masaż endodermiczny, czyli próżniowy- silne działanie ujędrniające oraz antycellulitowe,
- liposukcja ultradźwiękowa- jeden z najefektywniejszych systemów do intensywnej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej.
 

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją urządzenia Dual Shape.
https://mimari.pl/…/Dual-Shape-intensywny-re-modeling-…/1231

 


 

12.03.2015

 

Marzec okazał się dla MIMARI bardzo udanym miesiącem. 
Firma Global Skin Dermatologist, która jest producentem urządzeń Dual Laser sPTF+, sBiorad, czy DERMATIX nagrodziła nas statuetką za zdobycie tytułu jednego z czterech najlepszych dystrybutorów na świecie. 
Nagrodę odebraliśmy z rąk prezesa firmy GSD w Hongkongu. Zważając na globalny charakter firmy Global Skin Dermatologist jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie osiągnięte dzięki naszym Klientom.

 

Dziękujemy!

 


 

23.02.2015

Mieliście już okazję zapoznać się z naszym kanałem na YouTube? Znajdziecie tam prezentacje naszych urządzeń oraz zwiastuny szkoleń. 

To najszybszy sposób, żeby dowiedzieć się jak w praktyce wygląda praca na urządzeniach z naszej oferty.

A tak poza tym w to poniedziałkowe popołudnie MIMARI życzy udanego tygodnia! :)

https://www.youtube.com/channel/UC8MpDGerO3t-DQ8TU6yaq5A

 

 11.02.2015

Początek lutego upłynął w firmie Mimari na intensywnych pracach związanych ze zmianą lokalizacji naszego dotychczasowego biura, które wraz z dynamicznym rozwojem firmy przestało spełniać wymagania.


Każdy z nas chociaż raz w życiu przeszedł przeprowadzkę i wie jaki jest to stresujący i wymagający czas... Dla nas również był to niezwykły wyczyn logistyczny.

Pozostało jeszcze parę małych detali do uporządkowania oraz urządzenia, ale z przyjemnością zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz osoby zainteresowane współpracą z nami do nowego biura, które mieści się we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 1. Nasza nowa siedziba mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym THESPIAN lok. nr.7.

Już wkrótce zaprezentujemy fotorelacja z naszego nowego biura. 

Zapraszamy serdecznie!!


27.01.2015.

Nowe włoskie wypełniacze dostępne już w Mimari!.

Usieciowany kwas hialuronowy EVANTHIA znanej włoskiej firmy BioFormula. przeznaczony jest do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. 
Produkty Evanthia stworzone zostały na bazie opatentowanej formuły, która gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.


https://mimari.pl/pl/c/Wypelniacze/110


 

23.01.2015

Choroby cywilizacyjne to schorzenia związane z ujemnymi skutkami życia w warunkach wysoko rozwiniętej cywilizacji.

Klienci coraz częściej zgłaszają się do specjalistycznych gabinetów odnowy biologicznej, salonów kosmetycznych po radę oraz pomoc w leczeniu swoich dolegliwości.

Czy słyszeliście może o ”SZYI TECHNOLOGICZNEJ” ? 
Jak wynika z najnowszych badań brytyjskich lekarzy, nadmierne używanie telefonów oraz tabletów postarza. Zbyt częste stosowanie owych akcesoriów może spowodować powstanie tzw. „szyi technologicznej”, która powstaje w wyniku osłabienia mięśni żuchwy i szyi. Stałe spoglądanie w dół prowadzi do powstania m.in. wielu dodatkowych zmarszczek na brodzie i szyi.

Może i wy spotkaliście się już z tego rodzaju defektem kosmetycznym u swoich klientów?
https://kopalniawiedzy.pl/szyja-technologiczna-urzadzenie-cyfrowe-pochylanie-wyswietlacz-zmarszczka-obojczyk-broda-dr-Christopher-Rowland-Payne,21702


 

20.01.2015

Kosmetyka to dziedzina rozwijająca się bardzo dynamicznie.

Kursy i szkolenia kosmetyczne pomagają podnieść każdemu swoje kwalifikacje zawodowe. 

Szkolenia w naszej firmie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z branży kosmetycznej, którzy pozostają w stałym kontakcie z naszymi klientami i służą pomocą w każdej chwili po zakończeniu szkoleniu. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

 


 

16.01.2015

Szukasz inspiracji do Twojego gabinetu?

Specjlalnie dla magazynu Beauty Inspiration zostało przygotowane zestawienie urządzeń, na które występuje największe zapotrzebowanie na rynku. Wskazuje ono jednoznacznie na niesłabnącą popularność zabiegów z użyciem energii świetlnej oraz modelujących sylwetkę.

Nasz Dual Laser sPTF (https://mimari.pl/pl/p/Dual-Laser-sPTF-Photo-Therapy-Flash-najnowsza-technologia/263) i Magnifico (https://mimari.pl/pl/p/MAGNIFICO-Najlepsze-urzadzenie-na-Cialo-i-Twarz./918) znalazły się w powyższym zestawieniu jako te wciąż najbardziej pożądane urządzenia w gabinetach urody.

https://beautyinspiration.pl/urzadzenia-do-zabiegow-estetycznych-top-2014/

 


 

15.01.2015

Nadchodzą duże zmiany!

Z radością informujemy, że od lutego 2015 roku MIMARI będzie miało nową siedzibę.

Nasze biura będą mieścić się w zlokalizowanym w centrum Wrocławia apartamentowcu Thespian na placu Powstańców Śląskich. Ten nowoczesny budynek z charakterystyczną szklaną fasadą zapewni naszym klientom komfort i urokliwe widoki na panoramę miasta.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


 

05.01.15

 

Rok 2015 ma już pięć dni, a Ty ciągle jeszcze nie masz żadnego noworocznego postanowienia?

 

Wiele osób spisuje noworoczne postanowienia, które raz się sprawdzają, raz nie;). 
Oto parę ciekawych propozycji dla tych osób, które maja problem ze skompletowaniem listy rzeczy jakie chcieliby zmienić w swoim życiu.

 

Życzymy wszystkim powodzenia i wytrwałości w realizacji postanowień noworocznych;)!
zdjęcia (www.lolmania.pl, www.realistic.pl)

 

 


 

23.12.14.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcemy Państwu w tych wyjątkowych dniach życzyć wiele radości, zdrowia i uśmiechu.

Życzymy także pomyślności, optymizmu oraz skutecznego realizowania planów w nowym 2015 roku.

Zespół MIMARI

 


 

08.12.14.

Szał zakupów mikołajkowych już za nami…..;)

Dla osób, które szukają inspiracji na prezenty świąteczne polecamy unikalne piwne kosmetyki. Zwłaszcza jeżeli szukacie wyjątkowego prezentu dla NIEGO, ale nie chcecie kupować tradycyjnych skarpetek lub krawata;). 

Dzięki unikalnej kompozycji naturalnych składników tj.; piwo, ekstrakt chmielowy oraz drożdże piwowarskie kosmetyki piwne mogą stać się prawdziwym hitem pod choinką. Wszystkie kosmetyki wytwarzane są ręcznie, w małej, czeskiej manufakturze. 

Te rewelacyjne produkty mogą również dodatkowo urozmaicić Waszą ofertę gabinetową, kosmetyków oferowanych klientom. 

https://mimari.pl/pl/c/Kosmetyki-Piwne/186
 

 


 

28.11.14

Wieczór wróżb i zabaw nadchodzi wielkimi krokami. Pojawia się zatem pytanie co robić w tę pełną czarów noc? 

Zabawy andrzejkowe, czyli wróżby w imieniny Andrzeja (30 listopada), to często niedoceniana forma rozrywki. Dlatego mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje zabaw pomogą Wam przy organizacji imprez andrzejkowych w domu oraz gabinecie. 

Życzymy udanych andrzejkowych wróżb i świetnej zabawy!

https://www.tipy.pl/artykul_596,jakie-sa-wrozby-andrzejkowe.html

 


 

24.11.14

Praca w gabinecie kosmetycznym wymaga wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę i bezpieczeństwo własne jak i klientów.

Narzędzia przeznaczone do użytku w salonie powinny być czyste, zdezynfekowane bądź wysterylizowane, a następnie przechowywane w warunkach zabezpieczających je przed zanieczyszczeniem lub uszkodzeniem. 

Sterylizacja w autoklawie daje nam pewność, że nasze narzędzia są higieniczne oraz przede wszystkim bezpieczne. Narzędzia poddane sterylizacji przechowuje się w specjalnych opakowaniach, na których umieszcza się w sposób trwały datę ich sterylizacji. 

Warto więc zaopatrzyć się w sprzęt, który wyróżni nasz gabinet pod względem bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.
https://mimari.pl/pl/c/Autoklawy/57


 

20.11.14

Piegi zdecydowanie dodają uroku , ale głębokie przebarwienia posłoneczne, plamy starcze, czy przebarwienia hormonalne już nie….

Jeżeli Twoi klienci mają, którykolwiek rodzaj tych nieestetycznych plam to zapraszamy do zapoznania się z najbardziej efektywnym, a zarazem najszybszym, sposobem ich usunięcia do których należą zabiegi z zastosowaniem energii IPL (Intensywnie Pulsujące Światło). Dzięki bezpośredniemu działaniu na barwnik zawarty w skórze możemy zagwarantować spektakularne efekty zabiegowe osobom borykającym się z tego typu defektem skórnym. 

Już dziś sprawdź naszą bogatą ofertą urządzeń wykorzystujących energię świetlną do zwalczania plam pigmentacyjnych oraz innych problemów estetycznych jak:
- rozszerzone naczynka (terapia naczyniowa),
- zmiany trądzikowe, 
- zwiotczenie skóry (fotoodmładzanie),
- nadmierne owłosienie.

https://mimari.pl/pl/c/Lasery-Kosmetyczne-IPL-E-light-Dual-Laser-sPTF-/1
 


 

19.11.14

Szukasz specjalistycznych ampułek, które pomogą Ci zwiększyć działanie zabiegów pielęgnacyjnych w twoim gabinecie? 

Profesjonalne ampułki w naszej ofercie dają gwarancję wysokiej skuteczności i znakomitych efektów zabiegowych przy bezpośredniej aplikacji na skórę oraz jeszcze lepsze efekty poprzez wykorzystanie aparatury służącej do przeprowadzania takich terapii jak: 

- mezoterapia bezigłowa i igłowa, 
- sonoforeza, 
- jonoforeza,
- dermarollery. 

https://mimari.pl/pl/c/Ampulki/79/2
 


 

17.11.14.

Życzymy wszystkim miłego i udanego dnia;)


 

12.11.14

Piękne, pełne usta – teraz już każdy może je mieć! Wystarczy odrobina kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy, w przeciwieństwie do botoxu, występuje naturalnie w skórze każdego człowieka. Wiąże cząsteczki wody, a ponieważ jest naturalną substancją nie powoduje uczuleń i ryzyka ewentualnych powikłań.

Powiększanie ust to zabieg zalecany osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt bądź nadać im większą sprężystości. Zabiegi są dobrym rozwiązaniem zmniejszenia zmarszczek powstałych wskutek palenia papierosów lub starzenia się. Wykonuje się je także jeśli zachodzi konieczność rekonstrukcji lub potrzebna jest korekta asymetrii.

Wypełniacze oferowane przez nasza firmę usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów Zapraszamy!
https://mimari.pl/pl/c/Wypelniacze/110


05.11.14.

Kolagenowy eliksir młodości COLLAGEN+ to specjalistyczne produkty o rewelacyjnym działaniu!

Zastosowanie wysokiej jakości aktywnego kolagenu w preparatach EDACOL poprawia kondycję skóry, czyniąc ją bardziej jędrną, elastyczną, promienną oraz nawilżoną. 

Kosmetyki Collagen+ są bezpieczne dla alergików oraz nie zawierają: parabenów, ftalanów, olejów mineralnych, wazeliny, parafiny, lanoliny, silikonów, donorów formaldehydu!

Dostępne są trzy rodzaje preparatów kolagenowych: 
1. Serum kolagenowe z kwasem hialuronowym w żelu.
2. Serum kolagenowe z colostrum w żelu.
3. Kolagenowy krem nawilżający z dodatkiem alg.

Już dziś poszerz swoją ofertę o specjalistyczne kosmeceutyki o potwierdzonym działaniu.

https://mimari.pl/pl/c/Preparaty-kolagenowe-Collagen-/183

 


 03.11.2014

Wspieramy polską edukację z zakresu zdrowia i urody. 

Tym razem objęliśmy patronatem projekt o nazwie "Młodzieżowa Akademia Zdrowia i urody" organizowany przez Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu. 

Jest to bardzo ciekawa inicjatywa skierowana do uczniów z klas maturalnych.

Z dumą i radością bierzemy udział w organizacji projektu, a grupę docelową zapraszamy do czynnego udziału spotkaniach, które odbędą się w ramach jego realizacji.

  


31.10.2014

Na koniec tygodnia chcielibyśmy podzielić się z Wami nowością w ofercie MIMARI , która naszym zdaniem zadowoli najbardziej wymagających klientów. 

Radiotermoliza TERMOCELL. 

Urządzenie wykorzystuje w swoim działaniu technologię fal radiowych, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność w walce z problemami naczyniowymi w sposób nieinwazyjny oraz bezpieczny.

Metoda ta jest szybka, skuteczna oraz bardzo precyzyjna. Dzięki Termocell uzyskujemy zamknięcie popękanych oraz trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją Termocell: 

https://mimari.pl/pl/p/TERMOCELL-radiotermoliza-nieinwazyjne-zamykanie-zmian-naczyniowych/1095

 


28.10.2014

Klienci przychodzący do gabinetów kosmetycznych z różnymi problemami skórnymi coraz częściej decydują się na zabieg usuwania niechcianego tatuażu.

Okres jesienno-zimowy to idealny czas, aby rozpocząć tego typu terapie. 

Najnowocześniejsza technologia zastosowana w laserze Nd:Yag Q-Switch pozwala na wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów usunięcia tatuaży, przebarwień oraz zamykania drobnych naczyń krwionośnych.

Laser neodymowo-yagowy Q-Switch wytwarza monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 1064 nm. Taka długość fali, bardzo skutecznie oddziałuje na fototermolizę, co zostało potwierdzone poprzez liczne badania kliniczne.

Wskazania do terapii:
1.Usuwanie tatuaży ciemnych jak i kolorowych- makijaż permanentny.
2.Zamykanie małych naczyń krwionośnych.
3.Usuwanie przebarwień.

Jeżeli zastanawiasz się nad wprowadzeniem tego typu usługi do swojej oferty to zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją laser Ng:Yag Q-switch od Mimari. 

Link do strony z urządzeniem: https://mimari.pl/pl/p/LASER-Q-Switch-NdYag-/279 

 


 

23.10.2014

gaz

 

Sklep internetowy, jako najważniejsza część obszaru e-commerce jest najodpowiedniejszym miejscem, aby uroczyście ogłosić zdobycie przez firmę MIMARI E-Gazeli Biznesu!

Zdobyliśmy 8 miejsce w ekskluzywnym rankingu najbardziej dynamicznych firm ze wszystkich branż e-commerce na Dolnym Śląsku.Co więcej zdobyliśmy 74 miejsce na ponad 9 000 firm wszystkich specjalizacji z całej Polski!

Ranking został stworzony przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie dziennika "Puls Biznesu", czyli firmę badawczą specjalizującą się w realizacji projektów dla firm z branży e-handlu.

To dla nas wielki sukces!

Dziękujemy!
Zespół MIMARI
 


20.10.2014

Oczywistym jest, że zadbany, schludny wygląd to podstawa właściwej relacji na płaszczyźnie pracownik – klient. 

Dlaczego dobrze zaplanowany projekt odzieży w gabinecie jest tak ważny? Z kilku powodów:

1. Po pierwsze odzież staje się bezpośrednim komunikatem stanowiącym element wizerunku marki. Wprowadza ład w kulturę organizacyjną gabinetu zapewniając poczucie wysokich standardów w jakości obsługi klientów salonu.
2. Dobrze skrojona, jednolita odzieży pozwala wyeliminować błędy w doborze garderoby, a tym samym pozytywnie wpłynąć na jakość obsługi klienta
3. Będąc w praktycznym i estetycznym stroju wzbudzamy większe zaufanie niż osoba w jeansach i podkoszulku.
4. Odzież służbowa musi być dostosowana do warunków działalności, a przy okazji budzić pozytywne odczucia w potencjalnych klientach.

Warto pamiętać, że dobrze zaprojektowana odzież to dodatkowa reklama, w której standardy odzieżowe tworzą spójną całość z wystrojem gabinetów.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych uniformów kosmetycznych. 
https://mimari.pl/pl/c/Odziez-Kosmetyczna-i-SPA/64

 


 

17.10.2014

Dziś piątek, a więc nadchodzi czas na odrobinę relaksu! 

To też najlepszy moment na wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej.

W przypadku tych mniej inwazyjnych skóra przez weekend zdąży się zregenerować.

Nasza mała inspiracja na piątkowy wieczór :)

 


 

16.10.2014

Jeżeli chcemy zapewnić klientom w gabinecie warunki idealne, musimy zadbać o wszystkie ich zmysły…. Najbardziej oczywista jest dbałość o zmysł dotyku. Odpowiedni zapach jest również ważny.

O wrażenia wzrokowe klienta dbamy odpowiednim wystrojem gabinetu. A co ze słuchem? 

Najlepiej sprawdzają się łagodne i harmonijne dźwięki. Muzyka w gabinecie powinna być "niesłyszalna", tworzyć tło, atmosferę, klimat, wypełniać przestrzeń.

Warto więc zadbać o stworzenie w salonie odpowiedniej, przyjaznej atmosfery - dla nas;) i dla naszych klientów.

Już dziś sprawdź naszą szeroką ofertę płyt, a z pewnością znajdziesz coś do swojego gabinetu. 
https://mimari.pl/pl/c/Muzyka-w-gabinecie/129

 


 

14.10.2014

Na początku XX wieku profesjonalne gabinety kosmetyczne dopiero raczkowały.

Pojawiały się pierwsze prymitywne urządzenia, które miały pozbawić nas zmarszczek, cieni pod oczami, cellulitu, zbędnych kilogramów, zadbać o nasze włosy i tym podobne sprawy.

Co powiecie na takie zabiegi upiększające?

 


 13.10.2014

Dzień dobry! w ten piękny jesienny dzień ;) 

Pogoda w tym roku jest zaskakująco łaskawa.

Wysokie temperatury, słońce i brak opadów rozpieszczają nas nawet w połowie października.

Warto skorzystać z tej rzadkiej łaskawości natury i cieszyć się złotą jesienią.

Życzymy miłego dnia i udanego tygodnia.
Pozdrowienia ze słonecznego Wrocławia- zespół MIMARI ;)

 


 

07.10.2014

Jesień to najlepszy czas na zlikwidowanie przebarwień, odnowienie skóry oraz usunięcie blizn potrądzikowych. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest chemabrazja, czyli złuszczanie kwasami. Peelingi z zastosowaniem kwasów jest niezastąpiony dla tych, którzy chcą na długo cieszyć się gładką, zdrową i młodą skórą.

Peeling to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, cieszący się niesłabnącą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetologicznych. Pozwala na dogłębne oczyszczenie i odżywienie skóry, stymulując proces odnowy komórkowej oraz mikrokrążenie. 

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć propozycję kwasów włoskiej firmy BIOFORMULA. Ich silne, ale nie agresywne działanie sprawdza się w walce z takimi problemami jak:
- trądzik i blizny potrądzikowe,
- przebarwienia,
- łojotok skóry,
- hiperpigmentacja.

Kuracja kwasami BIOFORMULA działa również przeciwzmarszczkowo, poprawia ogólną kondycję, koloryt oraz napięcie skóry.
https://mimari.pl/pl/c/Peelingi-chemiczne/148


 

06.10.2014

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia krótkiej fotorelacji z warszawskich targów BEAUTY FORUM wrzesień 2014.


Naszym celem podczas targów BEAUTY FORUM było spotkanie się z Wami na żywo, dobra i rzeczowa rozmowa oraz przedstawienie bogatej oferty aparaturowej MIMARI. Nasza pozytywna energia została bardzo dobrze przyjęta przez wszystkich rozmówców, kontrahentów oraz klientów, za co jest nam niezmiernie miło;).

Po targach jesteśmy w pełni zmobilizowani do dalszej pracy na rzecz rozwoju specjalistycznej pielęgnacji aparaturowej w gabinetach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie na targach w Warszawie będzie przez wszystkich na długo zapamiętane;)

 

 


01.10.2014

W dniach 27-28 września w Warszawie odbyła się 5 edycja targów BEAUTY FORUM, na których nie mogło nas zabraknąć. Dla nas to był weekend pełen wrażeń i niesamowitych spotkań. 

Bardzo dziękujemy za tak rewelacyjną frekwencję na naszym stoisku! Było nam miło Was gościć . 

Już wkrótce zamieścimy fotorelację z tego wydarzenia.

Zdjęcie: W dniach 27-28 września w Warszawie odbyła się 5 edycja targów  BEAUTY FORUM, na których nie mogło nas zabraknąć. Dla nas to był weekend pełen wrażeń i niesamowitych spotkań. 

Bardzo dziękujemy za tak rewelacyjną frekwencję na naszym stoisku! Było nam miło Was gościć ;). 

Już wkrótce zamieścimy na FB fotorelację z tego wydarzenia.


22.09.2014.

Już w ten weekend odbędą się największe targi branży kosmetycznej BEAUTY FORUM 2014!!.

Przygotowaliśmy dla wszystkich osób zainteresowanych tym wydarzeniem specjalną mapkę z lokalizacją stanowiska MIMARI, która z pewnością ułatwi Państwu poruszanie się po hali wystawienniczej.

Godziny otwarcia dla zwiedzających:
27.09. sobota 10.00-18.00
28.09 niedziela 10.00-17.00 

Serdecznie zapraszamy!
 

 


18.09.2014.

Hurtownia sprzętu kosmetycznego Mimari ma przyjemność zaprosić Państwa po raz kolejny do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów BEAUTY FORUM 2014, które odbędą się 27-28 września 2014 roku w Warszawie. 

Przedstawiciele firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, zaprezentują aktualną ofertę oraz opowiedzą o nowościach. 
Każdy z odwiedzających będzie mógł sprawdzić, dlaczego firma MIMARI to obecnie lider sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń kosmetycznych o najwyższej jakości.

Targi będą również doskonałą okazją aby zapoznać się z korzyściami, wynikającymi ze współpracy z naszą firmą. 
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska. 
Do zobaczenia ;)


04.09.2014

CND Shellac Modern Folklore - kolekcja na jesień 2014 już dostępna w MIMARI!

Perfekcyjnie wykonane paznokcie potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki, a już na pewno zdobione takimi kolorami, jak: 
* Rose Brocade
* Plum Paisley
* Locket Love
* Indigo Frock
* Fine Vermilion
* Crimson Sash
Kolekcja Modern Folklore to zupełnie nowe, nasycone i romantyczne kolory, które wyróżniają się z tłumu monotonnych barw.

 


01.09.2014

Mamy 1 września, a więc czas zastanowić się jakim zabiegom sprzyja aura w okresie jesiennym.

Coraz mniej słoneczne dni pozwalają na rozpoczęcie walki z problemami naczyniowymi, które często są intensyfikowane poprzez ekspozycję na promienie UV. 
Firma MIMARI wprowadziła w związku z tym do swojej oferty urządzenia, które w sposób szybki, bezpieczny i nieinwazyjny skutecznie niwelują trwale rozszerzone i popękane naczynia krwionośne.

Półprzewodnikowy Laser Diodowy VEON - innowacja w terapiach naczyniowych gwarantująca niemal 100% koagulacje naczyń:

https://mimari.pl/pl/p/VEON - Póprzewodnikowy-Laser-Diodowy/1026

v

 

 
Kolejna propozycja to najwyższej jakości urządzenie do sprawdzonej metody usuwania popękanych i rozszerzonych naczyń krwionośnych - Elektrokoagulator FVR. Urządzenie najlepsze w swojej klasie i dające gwarancję rezultatów.

https://mimari.pl/pl/p/Elektrokoagulator-FVR-zamykanie-naczyn/1095

f

Urządzenia te są naprawdę warte uwagi!

Polecamy i razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


 

25.08.2014

Witamy wszystkich po weekendzie i życzymy owocnego tygodnia pracy!

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z kolejną odsłoną video-prezentacji topowych urządzeń z naszej oferty.

Dzisiaj przedstawiamy niezawodne i perfekcyjnie wykonane urządzenie SCULPTOR II. 

Jest to prawdziwa "perełka", która daje możliwość wykonywania niezwykle skutecznej liposukcji ultradźwiękowej i zabiegów z zakresu thermaliftingu twarzy i ciała.

https://www.youtube.com/watch?v=Ga1F9LIiDjo

 


 

21.08.2014

Jeżeli zastanawiałeś się nad wprowadzeniem urządzenia, które pozwala na bezpieczne i skuteczne modelowanie sylwetki to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie- lipolaser Xante.

Xante stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które pomimo stosowania diety i ćwiczeń nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Lipolaser Xante pomoże wyszczuplić te okolice sylwetki, których odchudzenie stanowi największy problem. 

Jego innowacyjność polega na zastosowaniu technologii zimnego lasera diodowego klasy 3D, którego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze.

https://mimari.pl/pl/p/Lipo-laser-Xante/1028

 


 

19.08.2014

W branży kosmetycznej nie ma miejsca na ryzyko, dlatego warto zainwestować w pigmenty, które gwarantują trwałość koloru przez wiele lat, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz są dostępne w bogatej i atrakcyjnej gamie kolorystycznej.

Pigmenty linii Pure Biotouch poddawane są dokładnym testom, nie powodują alergii i są bezpieczne dla zdrowia.

Pigmenty dostępne są w szerokiej bazie kolorystycznej, a jedno opakowanie zawiera 6 szt. po 3ml. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo gwarancję, że barwnik zawsze będzie świeży i bezpieczny dla klientki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą barwników Pure Biotouch.


https://mimari.pl/pl/c/Pigmenty-PURE-firmy-Biotouch/170

 


 

18.08.2014

Teraz zapoznawanie się z urządzeniami z naszej oferty będzie jeszcze łatwiejsze!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy filmy przedstawiające na czym w praktyce polegają zabiegi z użyciem urządzeń z naszej oferty.


Dzisiaj prezentujemy topowe urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza Kriolpol HT

Miłego oglądania :)

https://www.youtube.com/watch?v=EYW0aB6jWAE

 


 

12.08.2014

Laur Konsumenta – odkrycie 2014 dla MIMARI!

Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy nagrodzeni godłem Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014.

Wyróżnienie to jest przyznawane firmom charakteryzującym się innowacyjnością i cieszącym się niesłabnącą popularnością na rynku z prognozowanym dynamicznym rozwojem.

Dziękujemy i dołożymy największych starań, żeby swoimi działaniami zachęcać do współpracy coraz większe grono klientów!


 

11.08.2014

Lasery Q-Switch Nd:Yag od MIMARI świetnie sprawdzają się w renomowanych salonach tatuażu. Z ich usług korzystają również znane twarze :)

 


 

11.08.2014

Sierpień to doskonały czas na zastanowienie się co nowego zaproponować klientkom po okresie letnim.

Jesienią znacząco wzrasta zainteresowanie zabiegami z zakresu fotoepilacji. Rozpoczęcie serii jesienią gwarantuje gładką skórę na wiosnę. 

Jeżeli jeszcze nie masz na swoim wyposażeniu sprzętu wykorzystującego energię świetlną to warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą urządzeń typu IPL oraz laserów. 

Polecamy!

https://mimari.pl/pl/c/Lasery-Kosmetyczne-IPL-E-light-Dual-Laser-sPTF-/1

https://mimari.pl/pl/c/Lasery-Medyczne-diodowe-frakcyjne-CO2-NdYag/54

 


 

31.07.2014

Latem zrzucamy ciężkie buty na rzecz sandałków i klapek, dlatego naszym obowiązkiem jest nienaganny pedicure. 

Wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem naszego wyglądu. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie oraz mężczyźnie;). 

Obecnie dużą popularnością cieszą się zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp z wykorzystaniem frezarki, która pozwala w sposób profesjonalny i dokładny wykonać zabieg manicure oraz pedicure.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wprowadzeniem tego typu zabiegu do oferty gabinetu lub myślą o wymianie sprzętu na nowy to zapraszamy do zapoznania się z ofertą frezarek niemieckiej firmy Promed. 

Zaufaj sprawdzonym modelom i ciesz się ich wieloletnią eksploatacją.
https://mimari.pl/pl/searchquery/promed/1/full/5?url=promed

 29.07.2014

Lato to okres, w którym szczególnie powinnyśmy zadbać o skórę naszych klientów. Zapewni nam to niezwykle efektywny zabieg Oxybrazji, który sprawi, że skóra poddana ekspozycji na słońce na nowo stanie się nawilżona, zregenerowana i po prostu piękna! 

Oxybrazja to nowoczesny i bezpieczny zabieg wykorzystywany w terapii wielu niedoskonałości estetycznych skóry. 
Zabieg polega na delikatnym złuszczaniu powierzchownych warstw naskórka za pomocą strumienia soli fizjologicznej i powietrza, emitowanego pod wysokim ciśnieniem. Może być również łączona z innymi zabiegami, co daje szeroką możliwość kreowania i wykorzystywania nowych trendów kosmetycznych.

Gorąco polecamy i zapraszamy do zapoznania się z aparatem do oxybrazji od Mimari!.
https://mimari.pl/pl/p/Oxybrazja-MIMARI/27


 

14.07.2014

Warto wracać do MIMARI 

Dlaczego?

Bo zakup urządzenia to dopiero początek współpracy. Klient staje się uczestnikiem programu lojalnościowego, który gwarantuje opiekę posprzedażową w postaci doradztwa dotyczącego procedur zabiegowych podczas pracy na zakupionym sprzęcie, a także może liczyć na dodatkowe rabaty przy kolejnych zamówieniach.

Służymy wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu problemów naszych Klientów 

https://mimari.pl/pl/i/Program-Lojalnosciowy/6

 


 

04.06.2014

Zapowiada się gorący weekend!

Już jutro rozpoczną się dwudniowe międzynarodowe zawody Crossfitowe HESTreZ Throwndowns.

https://throwdowns.hestrez.pl/

Dobrze znane wszystkim mieszkańcom Wrocławia i okolic miejsce - Pergola przy Hali Stulecia zamieni się w europejską stolicę Crossfitu. 

Projekt to największy w Polsce i jeden z największych w Europie cykl eventów tego typu.

Firma MIMARI bierze czynny udział w organizacji imprezy, jako sponsor transmisji online. 
Wszyscy, którzy nie mają możliwości zjawienia się na Pergoli będą mogli śledzić zawody na bieżąco na poniższym kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=loIL9sQwy4w 

Crossfit to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych - nie może Was tam zabraknąć!

 


 

30.06.2014

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączyły bardzo wysokiej jakości produkty niezbędne podczas zabiegów manicure i pedicure - akcesoria renomowanej firmy STALEKS.

W naszej ofercie znajdziecie cążki, pilniki, nożyczki i wiele innych produktów idealnie sprawdzających się podczas zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp.

Polecamy!

https://mimari.pl/pl/c/Akcesoria-manicurepedicure/149

 


 

23.06.2014

Konferencja "Senior.eu. Pozytywne Starzenie"

Konferencja zorganizowana była przez Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu.Tematyka senioralna jest bardzo ważna dla nowoczesnej branży kosmetycznej, dlatego firma MIMARI zdecydowała się wziąć udział w tym przedsięwzięciu. 

Podczas konferencji poruszono kwestię starzenia nie tylko ciała, ale też sfery mentalnej związanej z tym procesem.
Mieliśmy okazję wysłuchać wykładów na temat najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii, biotechnologii i farmacji powstrzymujących proces starzenia, a także sami podzieliliśmy się własnym doświadczeniem związanym z anti-aging.

pozsta

 


 

02.06.2014

Wyróżnienie dla MAGNIFICO!

Mamy przyjemność poinformować, że zalety jednego z urządzeń z naszej oferty zostały zauważone przez jury konkursu Inspiracje Roku 2014 zorganizowanego przez magazyn SPA Inspirations.

Podczas konferencji Level Up zorganizowanej dla właścicieli i managerów obiektów SPA i beauty odebraliśmy wyróżnienie w kategorii "Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało" dla urządzenia MAGNIFICO, co niezaprzeczalnie świadczy o jego jakości.

https://mimari.pl/pl/p/MAGNIFICO-Najlepsze-urzadzenie-na-Cialo-i-Twarz./918

level_up

levelup

 


 

26.05.2014

Nasze urządzenia budzą zainteresowanie przyszłych kosmetologów. Prowadzimy wykłady/prezentacje/szkolenia w placówkach oświatowych. 

Tutaj wykład na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sandomierzu. Studentki po wstępie teoretycznym miałyokazję przekonać się jak w praktyce wyglądają zabiegi z użyciem energii świetlnej, a dokładnie urządzeniem Dual Laser sPTF+.

Zdjęcie: Nasze urządzenia budzą zainteresowanie przyszłych kosmetologów. Prowadzimy wykłady/prezentacje/szkolenia w placówkach oświatowych. 

Tutaj wykład na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sandomierzu. Studentki po wstępie teoretycznym miały okazję przekonać się jak w praktyce wyglądają zabiegi z użyciem energii świetlnej, a dokładnie urządzeniem Dual Laser sPTF+.

https://mimari.pl/pl/p/Dual-Laser-sPTF-Photo-Therapy-Flash-najnowsza-technologia/263

 


 

20.05.2014

Na konferencji Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle nasz szkoleniowiec przeprowadził wykład pt. "Nowoczesne technologie aparaturowe w kosmetologii" - bohaterami wykładu były dwa innowacyjne urządzenia z naszej oferty:

-Dual Laser sPTF+

https://mimari.pl/pl/p/Dual-Laser-sPTF-Photo-Therapy-Flash-najnowsza-technologia/263

-Dermatrix 

https://mimari.pl/pl/p/DERMATRIX-Rewolucyjna-Frakcyjna-metoda-RF/374

Chłoniemy wiedzę i dzielimy się własną :)
 

 


 

16.05.2014

A oto nagranie z gali rozdania Złotych Certyfikatów Rzetelności. Nagrodę odebrał założyciel MIMARI - Pan Michał Mirocha, który pozwolił sobie skierować w stronę prowadzącego Hubera Urbańskiego żart, który skutecznie rozluźnił atmosferę :)

Znajdziecie je pod następującym linkiem: https://www.facebook.com/photo.php?v=835531056461831

 


 

12.05.2014

Czy wiecie że...

u nas zawsze jesteście mile widziani :)

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu urządzeń kosmetycznych - robimy wszystko żeby je rozwiać. Nie jesteśmy wirtualną hurtownią. Aparatura, którą oferujemy jest zawsze na stanie do dyspozycji klientów. W naszej siedzibie we Wrocławiu możecie ją obejrzeć, porównać, czy przetestować, a także poznać nas, co również ułatwia późniejszą współpracę.

Serdecznie zapraszamy!

 


 09.05.2014

Szanowni klienci, współpracownicy, kontrahenci,

Z przyjemnością informujemy, że wczoraj na uroczystej gali Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym Złotym Certyfikatem Rzetelności. Przyznawany jest on podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności w 2014 r. Został on wydany przez Prezesa Zarządu Rzetelnej Firmy Sp. z o.o. Waldemara Sokołowskiego oraz Prezesa Krajowego Rejestru Długów BIG SA Adama Łąckiego.

https://www.eecpoland.eu/

Oznacza to, że przestrzegamy fundamentalnych zasad etyki w biznesie takich jak praworządność, rzetelność, transparentność i odpowiedzialność.

DZIĘKUJEMY – bo tak naprawdę to Wy stworzyliście nam warunki do rozwoju i razem z wami budowaliśmy firmę MIMARI od podstaw. Takie wyróżnienie zobowiązuje, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby współpraca z nami była na jak najwyższym poziomie.

 

 


 

05.05.2014

MIMARI trzyma kciuki za przyszłość naszego narodu - tegorocznych maturzystów!

(zdjęcie: www.matura.fulara.com)

 

 


 

02.05.2014

Majówka!

Tym, którzy odpoczywają w domach, jak i tym na wyjazdach życzymy słonecznej pogody i inauguracji sezonu grillowego 

Jeżeli pogoda nie sprzyja - uśmiech na pewno wprowadzi trochę słońca w pochmurny dzień!

MIMARI pozdrawia i życzy zatem zarówno słońca jak i uśmiechu.

www.mimari.pl

(źródło: www.wikipedia.pl)

 


 

23.04.2015

Chłodne dni, a konkretnie zabudowane buty dają nam komfort, że nie musimy regularnie dbać o perfekcyjny pedicure.

Wraz z rosnącymi temperaturami i słońcem nadchodzi czas sandałów 

Szybki i łatwy sposób na gładkie stopy? Eksfoliacja kwasami, najlepiej w prostej i skutecznej formie - skarpetek nasączonych 20 substancjami aktywnymi, które wywołują stopniowe, nieinwazyjne, głębokie złuszczanie.

Sposób idealny również dla mężczyzn - już nie będzie konieczności i komponowania sandałów ze skarpetami.

https://mimari.pl/pl/p/Novasilk-eksfoliacja-gleboki-peeling-stop/275

(źródło: www.demoty.pl)

 

 


 

 18.04.2014

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i odpoczynku. 

Mamy nadzieję, że przez ten specjalny czas naładują Państwo baterie, zregenerują umysły i wrócą do codziennych obowiązków z uśmiechem na twarzy.

Zespół MIMARI


 

27.03.2014

Zima zleciała szybko i bezboleśnie. Za oknem zaczyna rozpieszczać nas wiosna. Oznacza to ostatni dzwonek do rozpoczęcia pracy nad kondycją zanim wskoczymy w zwiewne, letnie sukienki.

Współczesna kosmetyka daje nam wiele możliwości!

Redukcja tkanki tłuszczowej?

https://mimari.pl/pl/p/Kriolipoliza-4x-glowice-zabiegowe-Kriolpol-HT/178

https://mimari.pl/pl/p/Sculptor-II-perfekcyjny-system-modelowania-i-odmladzania./265

Perfekcyjne modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu?

https://mimari.pl/pl/searchquery/magnifico/1/full/5?url=magnifico

Wybór należy do Was 

I pamiętajcie: czas na zmianę opon z zimowych na letnie :)

źródło: www.demotywatory.pl
 
 

20.03.2014

Na mimari.pl pojawiła się nowa kategoria: peelingi chemiczne https://mimari.pl/pl/c/Peelingi-chemiczne/148, a w niej cztery bardzo ciekawe produkty:

1. Kwas glikolowy

70%, pH <2

2. Kwas migdałowy

10-15%, pH:1,00-3,00

3. Kwas trójchlorooctowy

35%, pH: 3,0-3,5

4. MIX kwasów: pirogronowy, salicylowy, migdałowy

10%, pH<1,3-1,8

 

Wszystkie renomowanej włoskiej firmy Bioformula.

Polecamy!

 


 

14.03.2014

Tak jak obiecaliśmy zamieszczamy fotorelację z Targów Beauty Forum  

Enjoy!

 

 

Wiele więcej zdjęć na naszym facebook'u pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.800354376646166.1073741834.522040181144255&type=1 

 


 

11.03.2014

Po targach :)

Jak było? Rewelacyjnie!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni frekwencją i jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wielu z Państwa poznać i zamienić parę słów.

W przygotowaniu obszerna fotorelacja. Wypatrujcie jej na naszym fecebookowym profilu i na naszej stronie internetowej w zakładce News.

https://www.facebook.com/pages/Mimari-Hurtownia-Sprz%C4%99tu-Kosmetycznego/522040181144255?ref=hl

 

Wiele więcej zdjęć jest do obejrzenia na naszym facebookowym fanpage'u pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.800354376646166.1073741834.522040181144255&type=1

 

 


 

07.03.2014

3.... 2.... 1..... to już jutro!

Przypominamy Państwu, że od jutra można nas spotkać na targach Beauty Forum w Warszawie. 

Będą Państwo mieli okazję zobaczyć najbardziej interesujące urządzenia i artykuły z naszej oferty, poznać nas i porozmawiać przy kawie (kawie na koszt MIMARI oczywiście  ), a także otrzymać materiały informacyjne i miłe upominki.

Zapraszamy!

Targi Beauty Forum 08-09.03.2014 r.
Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska
ul. Marsa 56c w Warszawie. 

Godziny otwarcia dla zwiedzających: 
Sobota 10:00-18:00 
Niedziela 10:00-17:00

 


 

28.02.2014

Pragniemy zaprezentować Państwu kolejną nowość w naszej ofercie. 
Urządzenie Margo Laser Digital to unikalny aparat do wykonywania niezwykle pożądanego i popularnego makijażu permanentnego. Efekt jaki można uzyskać w dużej mierze zależy od urządzenia na jakim pracujemy.

Margo Laser Digital wyróżnia nie tylko świetna specyfikacja techniczna, przystępna cena ale i innowacyjne rozwiązania, które chronione są przez patenty niemieckie oraz amerykańskie.

Warto też wspomnieć o możliwości wykonywania aparatem MLD zabiegu mezoterapii mikroigłowej. W zestawie z urządzeniem otrzymują Państwo również pakiet specjalistycznych ampułek Mezo Re-vitalize do przeprowadzenia 24 zabiegów!! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą: 
https://mimari.pl/pl/p/Aparat-do-makijazu-permanentnego-oraz-mezoterapii-mikroiglowej/931

 

 


 

27.02.2014

A u nas kolejne nowości!

Sugerując się niezwykle pozytywnymi opiniami postanowiliśmy wprowadzić do oferty innowacyjny zestaw do przekłuwania obu uszu jednocześnie BLOMDAHL.

Po zapoznaniu się ze szczegółami tej metody jesteśmy zachwyceni i utwierdzeni w 100%, że jak przekłuwanie uszu to tylko z BLOMDAHL!

bl

 

 


 

18.02.2014

Firma MIMARI otrzymała tytuł Lidera Branży Kosmetycznej 2013 przyznany przez dział Zdrowie i Uroda Gazety Warszawskiej!

Jesteśmy dumni z przyznanego tytułu i dołożymy wszelkich starań żeby nasza działalność zasługiwała na najwyższe noty wśród naszych klientów :)

 

 

 


 

11.02.2014

W tym roku firma Mimari po raz kolejny będzie miała okazję zaprezentować swoją ofertę profesjonalnych urządzeń kosmetycznych na największych branżowych targach Beauty Forum 2014. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, przedstawimy aktualną ofertę i opowiemy o nowościach.
To również doskonała okazja by zapoznać się z korzyściami, wynikającymi ze współpracy z naszą firmą. 

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku. 
Do zobaczenia!

 


 

10.02.2014

Do naszej oferty dołączyła kolejna, starannie wyselekcjonowana pozycja:

Ultrafit HT

Urządzenie to jest warte szczególnej uwagi - niezwykle skuteczne i dopracowane. Jeżeli poszukujesz najskuteczniejszych technologii wykorzystywanych w zabiegach modelujących sylwetkę - w Ultrafit HT znajdziesz je wszystkie.

1. Liposukcja ultradźwiękowa pod ciśnieniem.
2. Fale radiowe.
3. Promieniowanie IR.
4. Masaż ssąco-próżniowy.
5. Mechaniczny masaż rolkami.

Polecamy zapoznanie się ze szczegółami:

https://mimari.pl/pl/p/Ultrafit-HT-liposukcja-ultradzwiekowa%2C-RF%2C-IR%2C-masaz-podcisnieniowy%2C-masaz-rolkami./918


06.02.2014

Sport to zdrowie, a zdrowie to piękno!

Dlatego MIMARI jest fanem sportu i aktywnego trybu życia.

Regularne treningi nie odbierają energii, a wręcz przeciwnie, poprawiają nastrój, minimalizują ryzyko zachorowań na wiele chorób, dodają pewności siebie.


Juro rozpoczyna się największe święto w świecie sportu - Olimpada Zimowa w Soczi. MIMARI trzyma kciuki za naszych mistrzów 

Jako przedsmak polecamy obejrzenie niesamowitego trailer'a promującego rozpoczynające się jutro Igrzyska. Naprawdę warto!

https://www.youtube.com/watch?v=b-lsSKOlV0I 

02.02.2014

Prawdziwa miłość i przyjaźń istnieje (sweetaśne)

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2520535/Look-theyve-grown-Theo-dog-nearly-big-toddler-Beau-continue-nap-together.html

 


 

31.01.2014

NOWOŚCI W MIMARI!

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie macie planów?

Nasza propozycja jest następująca: poświęćcie parę chwil na zapoznanie się z nowymi, ultranowoczesnymi urządzeniami do modelowania sylwetki i terapii anti-aging.

To kolejne starannie wyselekcjonowane przez nas "perełki", które imponują efektywnością, nowoczesnością i niespotykanymi, jak na urządzenia tej klasy, cenami.

Jeżeli chcecie przed okresem wiosennym zaskoczyć swoje klientki czymś wyjątkowym - ten post jest specjalnie dla Was!

Zapraszamy do lektury :) 

https://mimari.pl/pl/p/PLS-Perfect-Look-System/912

https://mimari.pl/pl/p/ENDO-DEVICE-idealnie-gladka-skora./913

 


27.01.2014

A dzisiaj kolejny temat z cyklu "Jak to jest z tym modelowaniem sylwetki?"

Klienci bardzo często zadają nam pytanie: które urządzenie będzie niezawodne w przypadku modelowania sylwetki?

Defekty z jakimi najczęściej walczymy to:

1. Cellulit (niekoniecznie idzie w parze z nadmiarem tkanki tłuszczowej) - ściśle związany z zatoksycznieniem obszarów zmienionych. Wymaga przede wszystkim rozbicia i drenażu zalegających skupisk komórek tłuszczowych. Pożądane efekty uzyskamy tutaj stosując drenujące masaże podciśnieniowe - najlepiej połączone z dodatkowo stymulującymi technikami.

Nasz numer 1 w walce z cellulitem to urządzenie V6+/V8+ - masaż ssąco-próżniowy, fale radiowe, Infrared, masaż mechaniczny rolkami.

Poprawa kondycji skóry gwarantowana!

https://mimari.pl/pl/p/V6-V8-4-najlepsze-technologie-polaczone-w-1-urzadzeniu./280

2. Nadmiar tkanki tłuszczowej (niekoniecznie idzie w parze z cellulitem) - liposukcja ultradźwiękowa jest tutaj niezastąpiona. Fale akustyczne doprowadzają do niszczenia błon komórkowych adipocytów - czyli komórek tłuszczowych.

Polecamy urządzenie Sculptor II, który oprócz liposukcji ultradźwiękowej, dodatkowo wyposażony jest w fale radiowe w technologii Focus - efekt liftingu bez skalpela. Idealny, gdy konieczna jest również poprawa kondycji skóry (np. po ciąży)

Terapia pozwala zredukować obwód w talii nawet o 17 cm!

https://mimari.pl/pl/p/Sculptor-II-perfekcyjny-system-modelowania-i-odmladzania./265

Innowacyjną, skuteczną, najnowszą metodą redukcji tkanki tłuszczowej jest też wspomniana już na naszym profilu Kriolipoliza.

https://mimari.pl/pl/c/Kriolipoliza/56

 

Wybór należy do Ciebie :)


22.01.2014

Pięknie pomalowane paznokcie nie wystarczą, żeby manicure był pełnowartościowy. Muszą być też niełamliwe, lśniące, mocne.

Nasza nowa propozycja to niezawodne preparaty Nail Tek - idealne dopełnienie profesjonalnego zabiegu manicure. 

Nie może ich zabraknąć w Waszym gabinecie! 

https://mimari.pl/pl/c/Nail-Tek-pielegnacja-paznokci/136


20.01.2014

Firma MIMARI wprowadziła do swojej oferty rynku lakiery hybrydowe Shellac - są one najlepsze w swojej klasie. Niezwykle trwałe, mają szeroką paletę nasyconych oraz pastelowych kolorów, pięknie błyszczą, łatwe w aplikacji. 

Satysfakcja gwarantowana!

Polecamy :)


15.01.2014

Wielu z nas w pogoni za perfekcyjną sylwetką jest zdolnych do wielu wyrzeczeń. Predyspozycje do tycia są często zależne od genów, narodowości, szerokości geograficznej i wielu innych.

Kosmetologia i medycyna estetyczna dysponuje coraz większym wachlarzem technologii wspomagających walkę z nadprogramowymi kilogramami. 

Jedną z najnowszych i najefektywniejszych sposobów jest Kriolipoliza, czyli zwalczenie komórek tłuszczowych zimnem. 

Firma MIMARI dystrybuuje wysokiej klasy urządzenia to tego typu terapii. Zapraszamy do zapoznania się za szczegółami tej wyjątkowej metody:

https://mimari.pl/pl/c/Kriolipoliza/56 

Jako ciekawostka artykuł "Francuzi nie tyją. Dlaczego?". Można znaleźć parę wskazówek, które mogą pomóc w tej nierównej walce  :).

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/francuzi-nie-tyja-dlaczego/3nd91

 

 


 

13.01.2014

Poniedziałek - dzień, w którym po odpoczynku wskakujemy na pełne obroty.

Kawa + Uśmiech na twarzy = Udany Poniedziałek

Dobry humor dodaje uroku. Nie zostawiajcie głowy w łóżku 


źródło: www.demotywatory.pl


 


 02.01.2014

Z naładowanymi akumulatorami wracamy po świątecznym biesiadowaniu i zabawie sylwestrowej.

Ruszamy w 2014 rok pełni energii i pozytywnych emocji.

Mamy nadzieję, że Wasze samopoczucie jest również pełne motywacji do działania!


22.12.2013

Znamy już wyniki grudniowego konkursu na świąteczny wystrój gabinetu, Zobacz do kogo trafiły nagrody ufundowane przez firmę MIMARI. Wizytę w salonach z tak przytulnym nastrojem zbliżających się Świąt - Polecamy.

https://kosmetologia.com.pl/wydarzenia/3606-swiateczny-konkurs-rozstrzygniety.html


20.12.2013

Życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych miłości 
Świąt Bożego Narodzenia 
oraz powodzenia w realizacji planów 
w Nowym Roku.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają. To właśnie przez Was staliśmy się symbolem najwyższej jakości świadczonych usług oraz oferowanych przez nas produktów. 


Wesołych Świąt!
Zespół MIMARI

 


12.12.2013

Dbając o zapewnienie Wam najwyższej jakości usług staramy się być na bieżąco z najnowszymi odkryciami z zakresu kosmetologii.

Ekipa MIMARI wróciła wczoraj z wyjazdu szkoleniowego we Włoszech.

Poniżej mała fotorelacja :)

 

 


05.12.2013

W MIMARI dalszy ciąg bardzo pracowitego okresu. 

Znaleźliśmy wreszcie chwilkę na opisanie wrażeń z sobotniej imprezy Andrzejkowej zorganizowanej przez EksMagazyn.
Firma MIMARI była jednym z głównych sponsorów tego eventu. 

Mieliśmy okazję spotkać wiele znanych twarzy, spróbować specjałów kuchni z różnych stron świata, a kabaretowy program artystyczny rozbawił nas do łez. 

Organizatorzy zorganizowali również aukcję kawalerów oraz liczne loterie, z których dochód w całości został przekazany na cele charytatywne.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu!

 


27.11.2013

Mamy półmetek bardzo intensywnego tygodnia w MIMARI.
Dużo się dzieje, grono naszych klientów stale się powiększa.

Im więcej pracy, tym więcej energii do działania.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

  


20.11.2013

Firma MIMARI będzie sponsorem najsEKSowniejszej imprezy Andrzejkowej w Polsce połączonej z trzecimi urodzinami EKS magazynu w Krakowie!

Event będzie przeplatany licznymi atrakcjami i akcjami charytatywnymi.

Wrócimy z relacją i opowiemy Wam jak było :)


12.11.2013

Może nie wszyscy z Was wiedzą, że oprócz naszej podstawowej działalności, która obejmuje dystrybucję najwyższej klasy urządzeń i artykułów kosmetycznych zajmujemy się szkoleniami.

Przy zakupie sprzętu o większej wartości szkolenie oraz dowóz w miejsce wskazane przez klienta jest gratis. W przypadku urządzeń o mniejszej wartości mogą odbyć się we Wrocławiu.

Szkolimy rzetelnie i profesjonalnie. Chcemy żeby nasi klienci już od pierwszego dnia wykonywania zabiegów na nowej aparaturze czuli się jak ryba w wodzie i pozostajemy z nimi w stałym kontakcie.
 

 


08.11.2013

Już niedługo zapoznanie się z naszymi topowymi urządzeniami będzie jeszcze łatwiejsze. Na ukończeniu jest katalog MIMARI, który będzie zawierał specyfikację naszych „perełek” w pigułce. 

Znajdziesz tam najistotniejsze informacje przedstawione w przejrzystej formie i szybko zweryfikujesz, które urządzenie jest właśnie dla Ciebie.

 


06.11.2013

Na klientów odwiedzających naszą siedzibę czeka nowa atrakcja. Czas spędzany u nas uprzyjemnia kolorowe akwarium morskie. 

Obserwowanie go nastraja pozytywnie i poprawia samopoczucie!

Chcesz osobiście poznać szczegóły naszej oferty - odwiedź nas!

Serdecznie zapraszamy !

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl