Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kriolipoliza

Sprzęt i urządzenia do kriolipolizy

Kriolipoliza to jedna ze współcześnie odkrytych metod redukcji tkanki tłuszczowej, stosowana w przypadku, gdy ani dieta, ani intensywne ćwiczenia nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Odkryta w Stanach Zjednoczonych kriolipoliza jest dziełem dwóch lekarzy pracujących w Massachusetts, Dietera Mansteina i R. Roxa Andersona, którzy zauważyli, że znajdujące się pod skórą komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na zimno niż otaczające je tkanki. Miejscowe schłodzenie tkanek przy użyciu specjalistycznego urządzenia powoduje ich degradację.

Kriolipoliza KRIOLPOL HT Kriolipoliza KRIOLPOL HT Kriolipoliza KRIOLPOL HT

Najskuteczniejsza kriolipoliza na rynku! 4 głowice zabiegowe o różnych rozmiarach

Producent: Mimari Premium
Cena: 42 999,00 zł 47 999,00 zł
szt.

24 godziny

  • promocja
Filtry do Kriolipolizy Kriolpol HT V12 Filtry do Kriolipolizy Kriolpol HT V12
Cena: 15,00 zł
szt.

24 godziny

Membrany Antyzamrożeniowe do Kriolipolizy Duże Membrany Antyzamrożeniowe do Kriolipolizy Duże Membrany Antyzamrożeniowe do Kriolipolizy Duże

Opakowanie: 6 szt. membran o wymiarach 30cm x 20cm

Cena: 90,00 zł
szt.

24 godziny

Nowatorska metoda redukcji tkanki tłuszczowej znalazła szybko zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i w medycynie estetycznej, stając się jednym z powszechniej obecnie wykonywanych zabiegów. Specjalistyczny sprzęt do kriolipolizy znajdujący się w naszym asortymencie pozwala na wyjątkową efektywność oraz bezpieczeństwo klientów w trakcie przeprowadzanych zabiegów.

Sklep ze sprzętem kosmetycznym Mimari posiada w sprzedaży specjalistyczny aparat do kriolipolizy Kriolpol HT z czterema głowicami zabiegowymi, które umożliwiają uzyskanie widocznych efektów nie tylko u osób, które nie mają nadmiernego przerostu tkanki tłuszczowej, ale chcą wymodelować sylwetkę. To urządzenie do kriolipolizy, które umożliwia jednoczesną pracę dwiema głowicami, co znacznie zwiększa efektywność jego działania. Hurtownia Mimari to wieloletnie doświadczenie, korzystna cena oraz gwarancja bezpieczeństwa i pełnej satysfakcji z zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl