Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lampy Solux

Lampa Solux do użytku kosmetycznego

Lamy Solux to lecznicze urządzenia, które pozwalają na przeprowadzanie zabiegów ciepłoleczniczych oraz światłoleczniczych. Dzięki temu, że emitują one widzialne promieniowanie podczerwone, doskonale sprawdzają się podczas terapii wielu różnych schorzeń. Posiadane właściwości zdrowotne oraz biostymulacyjne sprawiają, że korzysta się z nich zarówno w fizykoterapii, jak i kosmetologii. Z reguły zabieg naświetlania trwa od 10 do 20 minut.

Lampa SOLLUX na statywie  Lampa SOLLUX na statywie  Lampa SOLLUX na statywie

Lampa sollux stosowana jest

w zabiegach leczniczych.

Cena: 399,00 zł
szt.

24 godziny

Lampa Sollux poprzez emisję promieni podczerwonych, które są w stanie wnikać głęboko pod skórę, pozwala na pobudzenie układu krwionośnego. W efekcie miejsce, które zostało poddane naświetlaniu, dzięki nie tylko zwiększonemu ukrwieniu, ale także i rozszerzeniu naczyń krwionośnych, zostaje lepiej odżywione. Z kolei szkodliwe produkty przemiany materii zostają szybciej usunięte. Dodatkowo promieniowanie podczerwone pozwala na zmniejszenie napięcia mięśni oraz podniesienie progu odczuwania bólu, co następuje w związku ze stymulacją wydzielania endorfin. W konsekwencji wszystkich procesów, jakie zachodzą podczas naświetlania, jesteśmy w stanie również przyczynić się do wzmożenia/przyspieszenia przemiany materii.

Lampa Solux doskonale sprawdzi się podczas procesów związanych z leczeniem bólów mięśniowych, reumatyzmu, grypy, anginy oraz kataru. Pomocniczo można z niej korzystać przy leczeniu wrzodów, trądziku, siniaków oraz stłuczeń. Produkt rekomendowany jest również w przypadku sportowców, ponieważ wspiera procesy związane z leczeniem kontuzji. Z kolei w okresie jesienno-zimowym wykorzystuje się go w celach łagodzenia objawów zarówno przemęczenia, jak i odmrożenia.

Warto również dodać, że cena lampy, niezależnie od wybranego modelu, nie odzwierciedla korzyści jakie daje.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl