Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
Opcje przeglądania

Lasery Medyczne: diodowe; frakcyjne CO2; Nd:Yag

Lasery Medyczne

Lasery medyczne to wysoce specjalistyczne urządzenia, poprawiające defekty skórne. Certyfikat CE to świadectwo jakości, wykazuje, że sprzęty używane w gabinetach kosmetycznych oraz medycznych są zgodne z dyrektywami i rozporządzeniami prawa unii europejskiej. Urządzeniami zaliczanymi do wyrobów medycznych są: laser diodowy, laser półprzewodnikowy, laser frakcyjny CO2. Urządzenia te od lat zyskują na popularności, nie tylko ze względu na wysoką skuteczność, ale także ze względu na bezpieczeństwo stosowania.

Laser Diodowy- Coolite Evo 2022 / 2023 Laser Diodowy- Coolite Evo 2022 / 2023 Laser Diodowy- Coolite Evo 2022 / 2023

Medyczny laser diodowy z technologią światłowodów o długości wiązki 810nm!

Producent: Mimari Premium
Cena: 62 999,00 zł
Okulary ochronne laser diodowy IPL prosto z USA firmy NoIR LaserShields Okulary ochronne laser diodowy IPL prosto z USA firmy NoIR LaserShields Okulary ochronne laser diodowy IPL prosto z USA firmy NoIR LaserShields

Okulary poliwęglanowe

Cena: 399,00 zł
szt.

24 godziny

Okulary ochronne ND-YAG Okulary ochronne ND-YAG

Gwarantujemy jakość i ochronę wzroku przed promieniami lasera na najwyższym poziomie!

Cena: 979,00 zł
szt.

24 godziny

Woda destylowana ultraczysta Woda destylowana ultraczysta

Ultraczysta 5L 

Producent: MIMARI
Cena: 15,00 zł
szt.

24 godziny

W dziedzinie medycyny estetycznej bardzo ciężko znaleźć drugie tak wielofunkcyjne i specjalistyczne urządzenie jak laser medyczny frakcyjny, który emituje wiązkę CO2. Laser CO2 stymuluje komórki odpowiadające za tworzenie się włókien kolagenowych i elastynowych. Remodelowanie kolagenu to proces, dzięki któremu zmniejszają się blizny trądzikowe, zmarszczki i zmiany skórne. Dzięki pobudzaniu naszych procesów regeneracyjnych dochodzi do ogólnego poprawy stanu skóry.

Laser medyczny diodowy półprzewodnikowy jest stosowany przez kosmetologów w celu redukowania teleangiektazji, czyli trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych usytuowanych na twarzy lub ciele. Popękane naczynka i pajączki, to nazwy najczęściej wypowiadane przez klientów, którzy chcą się pozbyć wenektazji i teleangiektazji. Laserami medycznymi z naszej oferty możemy usunąć naczyniaki plamiste, plamki rubinowe oraz żylaki.

Laser diodowy do usuwania owłosienia opiera się na selektywnej fototermolizie, co oznacza, że selektywna dynamika światła oddziałuje na włosy, w których są zawarte chromofory. Chromoforem absorbującym wiązkę świetlną jest melanina, a energia cieplna która zostaje wytworzona podczas epilacji powoduje trwałe uszkodzenie cebulki włosa. Selektywna fototermoliza jest zjawiskiem, które nie powoduje uszkodzenia sąsiadujących tkanek otaczających włosy, takich jak woda i hemoglobina. Dla podniesienia komfortu zabiegowego, urządzenie zostało wyposażone w bardzo dobry system chłodzący zbudowany z kryształu szafiru. Po zabiegach epilacji znikają problemy z wrastającymi włosami, które są bolesne oraz wyeliminowane zostają zacięcia podczas częstego golenia maszynką.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl