Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
Opcje przeglądania

Jak wybrać najlepsze urządzenie do modelowania sylwetki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne oraz zróżnicowane urządzenia do modelowania sylwetki. Największą popularnością cieszą się oczywiście w salonach kosmetycznych, obiektach SPA&Wellness oraz gabinetach, które kierują swoją działalność do osób nastawionych na poprawę swojego wyglądu, w tym zmniejszenie wagi ciała. Każde urządzenie do modelowania sylwetki, znajdujące się w naszym asortymencie, charakteryzuje się wysoką jakością oraz gwarantuje osiągnięcie zadowalającego efektu. Przygotowaliśmy jednak propozycję zróżnicowaną pod względem czasu pozyskiwania zamierzonych rezultatów, metody działania oraz ceny. W ten sposób urządzenie do modelowania sylwetki spełnia większość oczekiwań klientów, a produkt może zostać wybrany ze względu na indywidualne potrzeby oraz preferencje.

Dążymy do zaspokojenia specyficznych wymagań klientów, dlatego nasza oferta posiada aż czterdzieści różnorodnych produktów. Modelowanie sylwetki wcale nie musi oznaczać żmudnych i wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, wykonywanych w pocie czoła i na ostatnich nogach. Współczesna technologia oferuje wiele szybszych i znacznie efektywniejszych rozwiązań, które zgromadziliśmy właśnie w poniższej kategorii. Urządzenie, które pozwala na modelowanie sylwetki może działać na różne sposoby, gwarantując efekty zabiegowe.
W naszym asortymencie znajdują się narzędzia bazujące na podciśnieniu, falach ultradźwiękowych czy radiowych, które skutecznie redukują tkankę tłuszczową. Część metod wykorzystywana jest pojedynczo w jednym urządzeniu, niektóre stanowią połączony zestaw, zwiększając tym samym efektywność produktu. Modelowane są obszary ciała, które najbardziej narażone są na przyrost tkanki tłuszczowej. W ten sposób urządzenia pracują nad redukcją tłuszczu w okolicach brzucha, ud, boków, pośladków, ramion oraz innych partii ciała, które tego wymagają.

Oferowane przez nas urządzenia są całkowicie bezpieczne dla osób przeprowadzających zabieg, jak i klientek. Ponadto wykonanie tych zabiegów w większości jest całkowicie bezinwazyjne, co oznacza, że nie pozostawiają żadnych trwałych uszkodzeń ani odczuć bólowych. W przeciwieństwie do efektów, które utrzymują się przez dłuższy czas, a często nawet na stałe.
Atutem produktów, które oferuje nasz sklep, jest także seria urządzeń przenośnych mogących stanowić idealne wyposażenie gabinetów mobilnych, w których następuje dojazd do klienta. Cena poszczególnych urządzeń jest uwarunkowana przez wiele czynników m.in. dostępne funkcje czy proces produkcyjny.

MODENTE MODENTE MODENTE

4 najskuteczniejsze technologie połączone w 1 urządzeniu.

Producent: Mimari Premium
Cena: 32 999,00 zł
szt.

24 godziny

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl