Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oczyszczanie Wodorowe

Oczyszczanie wodorowe - wykorzystanie nowoczesnych technologii w pielęgnacji skóry twarzy

Oczyszczanie wodorowe to coraz bardziej popularna metoda działania podczas przeprowadzania zabiegów na skórze. Działanie to opiera się na wtłoczeniu cząsteczek wodoru i innych substancji (w tym na przykład kwasu hialuronowego) w skórę pacjenta. Z zabiegów przeprowadzanych za pomocą wodoru korzystają w obecnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wieku.

SYNERGY+   SYNERGY+   SYNERGY+

Połączenie oczyszczania wodorowego, OxyGemCO₂, fal radiowych i ultradźwięków.

Producent: Mimari Premium
Cena: 24 999,00 zł
szt.

24 godziny

HydraNeo HydraNeo HydraNeo

Połączenie: Oxyneo, Aqua Peeling, Oczyszczanie wodorowe, Ultradźwięków i Fali Radiowej

Producent: MIMARI
Cena: 19 999,00 zł
szt.

24 godziny

Oczyszczanie wodorowe Oczyszczanie wodorowe Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe z wbudowanym generatorem

Producent: MIMARI
Cena: 8 299,00 zł
szt.

24 godziny

URZĄDZENIE H1301 OCZYSZCZANIE WODOROWE IVORY URZĄDZENIE H1301 OCZYSZCZANIE WODOROWE IVORY

oczyszczanie wodorowe

Producent: MIMARI
Cena: 1 349,97 zł

 

Urządzenie do oczyszczania wodorowego, które jest wykorzystywane przez renomowane gabinety kosmetologiczne, pozwala na dokładne oczyszczenie między innymi skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Warto przy tym wspomnieć, że oczyszczanie wodorowe – wbrew swojej nazwie – to proces skutkujący nie tylko oczyszczeniem skóry przed właściwym zabiegiem pielęgnacyjnym. Skóra poddana oczyszczaniu z wykorzystaniem wodoru zostaje także odpowiednio nawilżona i odświeżona. Takie kompleksowe działanie przyczynia się do regeneracji skóry, odzyskania przez nią elastyczności, jednolitego kolorytu skóry oraz uśmierzenia istniejących stanów zapalnych.

Urządzenia do oczyszczania wodorowego

Hurtownia Mimari to sprzedawca, w którego ofercie można znaleźć takie wysokiej jakości urządzenia umożliwiające oczyszczanie za pomocą wodoru z wykorzystaniem najnowszych technologii i rozwiązań.

Produkty oferowane przez Mimari cechują się wyjątkowo wysoką mocą generatora wodoru (w przypadku niektórych urządzeń sięga ona nawet 150W). Dzięki temu praca urządzenia jest niezwykle skuteczna w porównaniu z innymi produktami spotykanymi na rynku. Ponieważ rozwiązania z asortymentu Mimari zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy filtrujące (w ich skład wchodzi między innymi siatka filtrująca oraz przegroda półprzepuszczalna), woda wodorowa wykorzystywana podczas zabiegu oczyszczania może zachować najwyższą jakość. Ponadto, profesjonalne urządzenie do oczyszczania wodorem pozwala na redukcję wolnych rodników oraz zaskórników. Dodatkowo, możliwe jest również wygładzenie oraz oczyszczenie skóry.

Oczywiście, to nie jedyna korzyść płynąca z wykorzystania wysokiej jakości urządzeń wodorowych. Niektóre z urządzeń umożliwiają także opóźnienie procesu starzenia skóry i jej rozjaśnienie.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl