Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Presoterapia / Drenaż limfatyczny

Presoterapia – drenaż limfatyczny – urządzenia i aparaty

Presoterapia to zabieg, który do niedawna był możliwy tylko w tych salonach kosmetycznych, które dysponowały dość skomplikowanym i ciężkim sprzętem. W skład naszej ofert wchodzą urządzenia do presoterapi, dzięki którym świadczenie tychże zabiegów na rzecz klientek będzie dużo łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Urządzenie do Presoterapii / Drenażu limfatycznego Urządzenie do Presoterapii / Drenażu limfatycznego Urządzenie do Presoterapii / Drenażu limfatycznego

Doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii 

Producent: MIMARI
Cena: 6 499,00 zł
szt.

24 godziny

Kompaktowy drenaż

Oferujemy naszym Klientom dostęp do zaawansowanych urządzeń służących do przeprowadzenia presoterapii. Zabieg ten — ze względu na swą specyfikę — wymaga zastosowania specjalnego ucieskowego kombinezonu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno aparaty, jak i kompatybilne z nimi kombinezony. Podłączenie aparatu (bazy) do kombinezonu nie jest trudne, podobnie zresztą jak obsługa sprzętu. Masa aparatu jest dość znikoma, gdyż waży on około 2 kg. Dostępny w zestawie kombinezon waży z kolei 6 kg. Dzięki temu cały komplet jest bardzo łatwy w transporcie, a przeprowadzony za jego pomocą drenaż limfatyczny jest dla Klientki komfortowy.

Małe urządzenie, duże możliwości

Każdy nasz aparat do presoterapi jest urządzeniem zdolnym do obsługi przynajmniej kilku zaawansowanych programów uciskowych, których przebieg będzie dostosowany do potrzeb Klientki. Oferowane przez nas modele pobierają zaledwie kilkadziesiąt watów mocy, co czyni je nie tylko ergonomicznymi, ale i ekonomicznymi z punktu widzenia użytkownika. Co ważne, każdy z nich posiada swój własny system regulacji ciśnienia roboczego, umożliwiając przekraczanie wartości rzędu 250 HP. W związku z tym, że ciśnienie w aparatach może być regulowane w sposób płynny, operator może przeprowadzić drenaż limfatyczny zgodnie z zaleceniami medycznymi dla wybranej osoby. Dzięki dostępnym u nas aparatom presoterapia stanie się dużo efektywniejszym, a zarazem jeszcze skuteczniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl