Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Synergy+

Synergy+

Synergy+ to urządzenie, w którego nazwie został ukryty hipnotyzujący efekt. Synergizm oznacza współdziałanie różnych czynników, które dzięki współpracy i wspólnego oddziaływania przynoszą spektakularne efekty. Rozdzielenie czynników w osobnych protokołach zabiegowych nie przyniesie tak samo satysfakcjonujących wyników po zabiegu jak ich połączenie w jedną procedurę zabiegową. Urządzenie kosmetyczne łączy w sobie aż cztery głowice zabiegowe, które rozszerzają wachlarz możliwości w gabinecie. Innowacyjny sprzęt zapewnia kompleksową pielęgnację skóry począwszy od oczyszczania, dotleniania, rozjaśniania i regenerowania, a kończąc na ujędrnianiu.

SYNERGY+   SYNERGY+   SYNERGY+

Połączenie oczyszczania wodorowego, OxyGemCO₂, fal radiowych i ultradźwięków.

Producent: Mimari Premium
Cena: 24 999,00 zł
szt.

24 godziny

 MeoRevive - Zestaw do Synergy +  MeoRevive - Zestaw do Synergy + MeoRevive - Zestaw do Synergy +

Nowa nazwa Co2Young, zestaw do Synergy+ regenerujący.

Cena: 270,00 zł
szt.

24 godziny

MeoBright - Zestaw do Synergy + MeoBright - Zestaw do Synergy + MeoBright - Zestaw do Synergy +

Nowa nazwa Co2White - zestaw do Synergy + rozjaśniający!

Cena: 270,00 zł
szt.

24 godziny

Nasadki zabiegowe Aqua Synergy+ Nasadki zabiegowe Aqua Synergy+ Nasadki zabiegowe Aqua Synergy+

Aqua Synergy

Producent: MIMARI
Cena: 15,00 zł
szt.

24 godziny

Jedna z głowic wykorzystuje podciśnienie dla lepszego oczyszczenia skóry z krostek, zaskórników otwartych i zamkniętych. Dodatkowo podczas przyłożenia końcówki do skóry zostają aplikowane preparaty, które za pomocą milionów pęcherzyków oczyszczają jeszcze dokładniej miejsce zabiegowe. Po przyłożeniu końcówki do powierzchni skóry podciśnienie zasysa fałd skóry i aplikuje składniki za pomocą milionów pęcherzyków oczyszczając ujścia mieszków włosowych i gruczołów łojowych. Jedna głowica AquaClean może aplikować na skórę cztery różne składniki kosmetyczne lub wodę wodorową, przy jednoczesnym podciśnieniu. Oczyszczanie wodorowe zyskało miano najsilniejszego antyoksydantu. Pierwiastek wodorowy jest silniejszy od słynnej witaminy C, czyli kwasu askorbinowego oraz mocniejszy niż koenzym Q10. Urządzenie do oczyszczania wodorowego może być osobnym sprzętem w gabinecie kosmetycznym i salonie SPA, ale nasze urządzenie posiada w komplecie generator wody wodorowej, który gwarantuje ze proces elektrolizy zachodzi za każdym razem prawidłowo. Wodę wodorową można spożywać, wówczas będzie oddziaływała od wewnątrz neutralizując szkodliwe czynniki, ale można nią zrobić popularne oczyszczanie wodorowe.

Nieinwazyjne dotlenienie komórek jest możliwe przy całorocznym zabiegu OxyCo2Gem, w którym pobudza się mikrokrążenie krwi i lepiej odżywione zostają wierzchnie warstwy skóry. Efekt Bohra był znany w karboksyterapii, z której nie mogły korzystać osoby uczulone na nikiel i bojące się igły, urządzenie Synergy+ posiada idealne rozwiązanie jak dotlenić skórę bez jej nakłuwania. W trakcie zabiegu klienci się rozluźniają, odprężają i relaksują w gabinetach i salonach kosmetycznych. Podczas procedury zabiegowej wykorzystuje się specjalistyczne preparaty, które przyczyniają się do rozjaśnionej, oczyszczonej i wypoczętej skóry. Współdziałanie urządzenia z radiofrekwencją będzie ujędrniało skórę i zatrzymywało proces starzenia się skóry, a dzięki ultradźwiękom zapewni głęboką penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Składniki dobiera się indywidualnie i mogą zaspokoić zapotrzebowania każdej cery. 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl