Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

Rynek usług kosmetycznych rozwija się w imponującym tempie. Wskutek tego zapotrzebowanie na kosmetologów i specjalistów z zakresu medycyny estetycznej jest ogromne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób pragnie rozpocząć swoją karierę w szeroko rozumianej branży beauty. Niestety często brakuje im odpowiedniego ukierunkowania. Naszą misją jest ukazanie naszym kursantom tego, jak fascynująca może być praca w kosmetologii. Staramy się to zaakcentować poprzez nasze kursy, na których demonstrujemy różnorakie zabiegi kosmetyczne.

 

Szkolenie IPL, E-light Szkolenie IPL, E-light
Cena: 1 200,00 zł
szt.

24 godziny

Szkolenie laser diodowy Szkolenie laser diodowy

Szkolenie z obsługi lasera diodowego Crystal Laser + nocleg

Cena: 1 200,00 zł
szt.

24 godziny

Szkolenie z nowoczesnych zabiegów kosmetycznych Szkolenie z nowoczesnych zabiegów kosmetycznych

Bogaty pakiet szkoleniowy

Cena: 1 000,00 zł
szt.

24 godziny

Szkolenia kosmetyczne — nowoczesne zabiegi od strony praktycznej

Kosmetologia jest taką dziedziną, która wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także pewnej dozy wyczucia i adekwatnego doświadczenia. To właśnie dlatego nasze profesjonalne szkolenie kosmetyczne prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Program kursu z zakresu nowoczesnych zabiegów kosmetycznych przewiduje nie tylko omówienie teorii, technologii, wskazań i przeciwwskazań do zabiegu, ale również pracę na modelkach.

Wybranymi tematami naszych szkoleń są między innymi mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja ultradźwiękowa z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego Infrared, mezoterapia bezigłowa oraz pakiet tematyczny poświęcony jonoforezie i galwanizacji.

Szkolenie z depilacji laserowej — praktyczny kurs bezpiecznego usuwania owłosienia

Depilacja laserowa, która wykorzystuje dobrodziejstwa lasera diodowego, jest niezwykle popularnym zabiegiem wśród gości gabinetów kosmetycznych. Zapewne wynika to z faktu, że depilacja laserowa to metoda bezinwazyjna — przyjazna dla delikatnej struktury skóry.

Program szkolenia z zakresu depilacji laserowej skomponowaliśmy tak, aby jak najlepiej odzwierciedlał charakter całego procesu. Podczas kursu omawiamy nie tylko prawidłową obsługę lasera diodowego, ale także konkretne zasady postępowania przed przystąpieniem do zabiegu i po jego wykonaniu. Szczególny nacisk kładziemy na praktyczną naukę zabiegu fotoepilacji.

Nasze szkolenia kosmetyczne prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Zapewniamy nie tylko niezbędne kosmetyki w trakcie warsztatów, ale również poczęstunek w postaci gorących napojów. Dodatkowo nasi instruktorzy pozostają otwarci na wszelkie sugestie i pytania także po zakończeniu kursu.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl