Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wirówka do osocza bogatopłytkowego

Wirówki laboratoryjna do osocza bogatopłytkowego

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego w ofercie naszego przedsiębiorstwa pojawiają się wysokiej klasy wirówki.

Nowoczesne wirówki do osocza pozwalają w sposób próżniowy pobierać krew, przez co zwiększa się bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Wirówka horyzontalna jako najbardziej rozpowszechnione rozwiązanie technologiczne daje możliwość zachowania jakości fiolek z osoczem wykorzystywanym do zabiegu. Zaletą tego rodzaju urządzeń jest także profil cichej pracy, wbudowany timer czy kompaktowe rozmiary.

Wirówka 800-1 Wirówka 800-1 Wirówka 800-1

Profesjonalna wirówka laboratoryjna – idealna do osocza bogato płytkowego.

Producent: MIMARI
Cena: 449,00 zł
szt.

24 godziny

Wirówka laboratoryjna do osocza BI-88-1 Wirówka laboratoryjna do osocza BI-88-1 Wirówka laboratoryjna do osocza BI-88-1

Profesjonalna wirówka laboratoryjna – idealna do osocza bogato płytkowego.

Cena: 1 399,00 zł
szt.

24 godziny

Wirówka laboratoryjna do osocza TD4C Wirówka laboratoryjna do osocza TD4C Wirówka laboratoryjna do osocza TD4C

Profesjonalna wirówka laboratoryjna – idealna do osocza bogato płytkowego.

Cena: 1 850,00 zł
szt.

24 godziny

Każda oferowana wirówka laboratoryjna do osocza pozwala na optymalizację procesu wirowania fiolek, a przez to nie uszkadza płytek krwi oraz nie ma negatywnego wpływu na odseparowywanie poszczególnych składników krwi. Prędkość wirowania może być dostosowana do danych warunków. Niezależnie od modelu, wirówka do osocza bogatopłytkowego spełnia wszelkie normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzają gwarancje producentów dostarczających tego rodzaju sprzęt.

W ostatnim czasie wirówki klasy 801-1 i inne są chętnie wykorzystywane w salonach kosmetycznych do wykonywania tzw. wampirzego liftingu (vampire lift) z zastosowaniem osocza. W osoczu bogatopłytkowym stężenie płytek krwi jest wyższe niż w klasycznym, co pozwala na bardziej skuteczną rewitalizację i odbudowę tkanek skóry - w szczególności skóry twarzy i szyi.

Cena dostępnych modeli wirówek do osocza bogatopłytkowego jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Są to urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych i certyfikowanych marek na rynku - w tym takich jak Mimari.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl