Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do

Zamykanie naczyń

Zamykanie naczyń – urządzenia specjalistyczne

Zmorą dla wielu osób, zwłaszcza tych, w przypadku których ta dość uciążliwa dolegliwość pojawia się na twarzy, przez co przysparza im wiele kompleksów, są rozszerzone naczynka. Oczywiście mogą one również występować w innych okolicach np. na nogach.

TERMOCELL - Radiotermoliza TERMOCELL - Radiotermoliza TERMOCELL - Radiotermoliza

Nieinwazyjne zamykanie zmian naczyniowych.

Producent: MIMARI
Cena: 14 999,00 zł
szt.

24 godziny

2w1 Ultradźwięki + Zamykanie naczynek BR-627II 2w1 Ultradźwięki + Zamykanie naczynek BR-627II

ultradźwięki+ zamykanie naczynek

Producent: MIMARI
Cena: 429,00 zł
szt.

24 godziny

Elektrokoagulator - Zamykanie naczyń BR-870 Szary Elektrokoagulator - Zamykanie naczyń BR-870 Szary Elektrokoagulator - Zamykanie naczyń BR-870 Szary

urządzenie do zamykania naczyń

Producent: MIMARI
Cena: 280,00 zł
szt.

24 godziny

IGŁA zabiegowa do zamykania naczynek, elektrokoagulacja IGŁA zabiegowa do zamykania naczynek, elektrokoagulacja

Igła zabiegowa do zamykania naczynek.

Cena: 9,00 zł
szt.

24 godziny

Urządzenie do zamykania naczynek Urządzenie do zamykania naczynek

Elektrokoagulator do zamykania naczyń, usuwania włókniaków, prosaków

Producent: MIMARI
Cena: 325,00 zł

Rozszerzone naczynka, które prześwitują przez naskórek, występują przeważnie u osób z wrażliwą i suchą skórą. Nieleczone mogą prowadzić nie tylko do pieczenia skóry lub powstawania rumienia, ale, co gorsza, mogą się przerodzić w trądzik różowaty, który będzie trudniejszy do zwalczenia. Rozszerzone naczynka, jeżeli chodzi o twarz, najczęściej występują w okolicach brody, policzków i nosa. Oczywiście można je zniwelować przy użyciu specjalnych kosmetyków, jednak nie jest to zbyt skuteczna metoda, ponieważ w ten sposób działamy jedynie doraźnie, przez co czerwone naczynka będą pojawiać się ponownie. Chcąc mieć pewność osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów, warto, jest skorzystać z profesjonalnych zabiegów pozwalających na skuteczne zamykanie naczynek. W tym celu w gabinetach kosmetycznych lub gabinetach medycyny estetycznej wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia do zamykania pajączków.

Na czym polega zamykanie naczyń?

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która dzięki temu, że wykorzystuje urządzenie do zamykania naczyń oparte na nowoczesnych, innowacyjnych i zaawansowanych technologiach, przyszła na ratunek wszystkim tym osobom, które od lat borykają się z problemem w postaci rozszerzonych naczynek. W tym celu wykorzystywany jest specjalny laser diodowy, barwinkowo-pulsacyjny lub urządzenia IPL, które pozwalają na nieinwazyjne, a co ważniejsze bezpieczne dla zdrowia zamykanie tzw. pajączków. Wspomniana metoda, polegająca na podgrzewaniu głębszych warstw skóry, przyczynia się do wzrostu produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu po zabiegu skóra jest gładka, jędrna, elastyczna i pozbawiona naczynek, efektem czego jest zdrowo wyglądająca skóra.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo że urządzenia do usuwania naczynek są bezpieczne dla zdrowia pacjenta, to jednak występuje kilka przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu takich jak:

 • ciąża,
 • laktacja,
 • epilepsja,
 • infekcje skóry,
 • nowotwór,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • cukrzyca,
 • zaburzenia czucia,
 • fotodermatozy,
 • wszczepiony rozrusznik,
 • strupy lub pęcherze lub inne stany zapalne,
 • świeża opalenizna,
 • terapia hormonalna,
 • stosowanie leków światłouczulających,
 • przyjmowanie antybiotyków,
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze,
 • przyjmowanie witamin, tj. A i E, oraz beta karotenu,
 • stosowanie kremów z retinolem i z witaminami A, C i E.

Radiotermoliza

Zabieg radiotermolizy wykonujemy przy wykorzystaniu prądu wysokiej częstotliwości. Zabieg polega na obkurczeniu i zwłóknieniu teleangiektazji lub zmian rubinowych za pomocą elektrody w postaci igły, która przyciąga płyny z tkanek, a następnie powoduje elektrokoagulację naczyń. Zmiana naczyniowa zostaje wówczas uszczelniona lub zamknięta. Seria zabiegowa obejmuje 2-5 zabiegów, w odstępach 3-5 tygodni, często, już po pierwszym zabiegu radiotermolizy dochodzi do całkowitego zamknięcia naczynia.

Zamykanie naczynek laserem IPL

Światło IPL emitowane przez głowicę z odpowiednim filtrem, dociera w głąb naczynia, zostaje pochłonięte przez hemoglobinę i zamieniane w ciepło. Krzepnięcie krwi wewnątrz naczynia zachodzi w temperaturze powyżej 70°C. Ciepło przenoszone zostaje na ściany naczynia wywołując jego koagulację, co prowadzi do jego obkurczenia. Niekoherentność wiązki świetlnej IPL powoduje, że otaczające struktury, takie jak fibroblasty, również pochłaniają część energii dzięki czemu zwiększa się synteza nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Skóra zwiększa swoją gęstość,a rozszerzone naczynia stają się mniej widoczne.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl