Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl

Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Zamówienia można składać 24h na dobę każdego dnia. Są one realizowane tego samego bądź kolejnego dnia roboczego od daty złożenia pod warunkiem, że zamawiane produkty są dostępne w magazynie. W przypadku braków magazynowych, Klient jest informowany o etapie realizacji zamówienia. Zrealizowane zamówienie dostarczane jest do Klienta w ciągu 48 godzin. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Wszystkie ceny przedstawione na stronach Sklepu są cenami brutto wyrażonymi w PLN. Ceny stają się wiążące w momencie złożenia przez Klienta zamówienia. Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Przesyłki są doręczane przez firmę kurierską  w dni robocze. Wszystkie paczki nadane kurierem są ubezpieczone.

 

Płatności przelewem dokonuje się na konto Alior Banku:

34 2490 0005 0000 4530 9115 2213

MIMARI Michał Mirocha

ul. Stanisława Dygata 10

54-622  Wrocław

Płatność kartą płatnicza jest online.

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online eCard.pl  Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu Sklepu.

Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym Sklepu.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl