Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
O Firmie

             Jesteśmy hurtownią kosmetyczną, która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. Zostaliśmy nagrodzeni wieloma nagrodami i wyróżnieniami świadczącymi o wysokiej jakości współpracy z nami m.in. Laurem Konsumenta - Odkrycie Roku 2014, Laurem Konsumenta 2015 w kategorii „hurtownia sprzętu kosmetycznego”, Laurem Konsumenta TOP MARKA 2015r za szczególnie wybitną pozycję marki na rynku oraz prestiżową E-Gazelą Biznesu 2014r. jaki i E-gazelą Biznesu w 2015r oraz E-gazelą Biznesu w 2016r. Również „Złotym Certyfikatem Rzetelności 2014r”, „Złotym Certyfikatem Rzetelności 2015r” oraz „Laurem Klienta 2016r” za „Najlepszą jakość obsługi wśród hurtowni kosmetycznych”. Laurem Konsumenta 2016r w kategorii hurtownie sprzętu kosmetycznego, a na deser nasza hurtownia kosmetyczna otrzymała Laur Konsumenta - Grand Prix 2016 za najbardziej rozpoznawalną markę w kategorii hurtownie sprzętu kosmetycznego. Trzykrotne zdobycie Lauru Konsumenta, jakim może poszczycić się nasza hurtownia kosmetyczna, premiowane jest godłem GRAND PRIX, którym mogą pochwalić się tylko nieliczne firmy. Nieustannie rozwijamy się i dążymy do perfekcji, dlatego też pomimo zdobycia wielu nagród, dalej walczymy o więcej. Tym samym jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta TOP MARKA 2017 r. za szczególnie wybitną pozycję marki na rynku. Oraz ponownie zostaliśmy uhonorowani złotym Laurem Konsumenta 2017 r. w kategorii hurtownie sprzętu kosmetycznego.

2018:

Rok obecny zaowocował nagrodzeniem firmy Mimari godłem Laur Klienta - Top Marka 2018, wyróżnienie zostało przyznane w kategorii ,,Jakość obsługi wśród hurtowni sprzętu kosmetycznego i medycznego”. Następnie zdobyliśmy I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności i otrzymaliśmy Złoty Laur Klienta/Konsumenta 2018 w kategorii ,"Hurtownia sprzętu kosmetycznego i medycznego". Możemy się również poszczycić wyjątkowym wyróżnieniem w postaci uzyskania tytułu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2018 oraz "Debiut Fair Play" 2018. To dla nas niesamowite osiągnięcie, serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy.

2019:

Nie zwalniamy tempa - w 2019 roku otrzymaliśmy kolejne ważne dla nas wyróżnienia - Złote Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2019, w kategorii Hurtownie Sprzętu Medycznego i Kosmetycznego oraz Godło Top Marka, Laur Klienta 2019 w kategorii Najwyższa Jakość Produktów i Usług.

To jednak nie wszystko! Rok 2019 zaowocował uzyskaniem godła Lider XV-lecia w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta/Klienta 2019. Dodatkowo uzyskaliśmy dwa Złote godła w konkursie Laur Konsumenta 2019 w kategoriach: Wyposażenie SPA i Szkolenia z Medycyny Estetycznej.

 

               

                                                       lamTOP MARKA DLA MIMARI

                                                                                         

 

                 

                                                                                        re zc       

   

MIMARI  hurtownia urządzeń kosmetycznych zarejestrowana we Wrocławiu , kod pocztowy 54-622 przy ul. Stanisława Dygata 10, NIP:8942685462 , Regon:021514949. 

Nasza siedziba mieści się w biurowcu "TheSpian"  przy Plac. Powstańców Śląskich 1 lokal 7 ; 53-329 Wrocław .

Do kogo skierowana jest oferta Hurtowni?

Firma MIMARI  powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze urządzenia medyczne  oraz  kosmetyczne  nowo powstałe jak i  już istniejące gabinety medycyny estetycznej , salony /gabinety kosmetyczne oraz SPA. 

 

Jakie są formy dystrybucji ?

 

Prowadzimy sprzedaż za pomocą sklepu internetowego oraz bezpośrednio w siedzibie we Wrocławiu.

 

Nasz Zespół stanowi wykwalifikowana kadra kosmetologów / szkoleniowców:

MIMARI Zespół

 

Nie jesteśmy wirtualną hurtownią - oferowane urządzenia mamy na stanie i są one dostępne od ręki. Każdy klient przed kupnem urządzenia może je wcześniej obejrzeć, porównać z innym, czy wykonać przykładowy zabieg. 

   

   

 Co wyróżnia produkty MIMARI przed innymi ?

Nasze urządzenia kosmetyczne posiadają certyfikaty CE i nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania ich w medycynie czy terapiach. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, omijając w ten sposób pośredników. Dzięki temu otrzymujecie Państwo  najwyższej jakości produkty po możliwie jak najniższej cenie.

 

Jaka jest idea współpracy z firmą MIMARI ?

 

Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza, nie sprzedajemy produktów  tzw. masowych, tylko czysto specjalistyczne. Przez co staramy się zawsze dobrać naszą ofertę pod klienta i jego oczekiwania. Dzięki czemu współpraca nie kończy się w momencie sprzedaży.

To jest dopiero początek, gdyż oferujemy programy lojalnościowe dla stałych klientów czyli rabaty, na zakup kolejnego  jakiegokolwiek produktu. A Klient który zakupił u nas choć jedno urządzenie kosmetyczne traktowany jest już jako stały klient i ma prawo do takiego rabatu. Przez co przy składaniu kolejnego zamówienia może sporo zaoszczędzić.

Dlatego warto rozpocząć współpracę z  hurtownią urządzeń kosmetycznych MIMARI.

 

Apartament do dyspozycji naszych Klientów.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort naszych klientów przyjeżdżających na szkolenia do naszej siedziby we Wrocławiu dysponujemy w pełni urządzonym apartamentem o powierzchni 64m2 o wysokim standardzie. Apartament zlokalizowany jest  w budynku, w którym znajduje się nasze biuro - przy Placu Powstańców Śląskich 1 we Wrocławiu. Nasi klienci mogą korzystać z niego całkowicie nieodpłatnie i spędzić wygodnie czas przed i po szkoleniu.

 

a1             a2

 

 

a3            a4  

 

Jak wygląda gwarancja oraz serwis po gwarancyjny ? 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych MIMARI zapewnia gwarancję na sprzedawane przez siebie produkty na okres  24miesiecy, czasami na 12miesięcy. Oczywiście firma oferuje serwis po gwarancyjny  dla klienta który  zakupił uprzednio produkty w hurtowni MIMARI.

W przypadku Urządzeń Kosmetycznych o dużej wartości, firma MIMARI zapewni nieodpłatnie urządzenie zastępcze na czas naprawy, aby Klient nie ponosił dodatkowych kosztów z tytułu utraconej sprzedaży.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Z wyrazami szacunku

Zespół MIMARI

 

 

 

 

 

TOP MARKA DLA MIMARI

                                                                                                                                                      

 

med

 dyp

 

 

   

 


 

 Płatności przelewem dokonuje się na konto Alior Banku:

34 2490 0005 0000 4530 9115 2213

MIMARI Michał Mirocha

ul. Stanisława Dygata 10

54-622 Wrocław

Płatność kartą płatnicza jest online.

 

  


Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl