Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

HIFU

Operacje plastyczne przez lata były uznawane za najskuteczniejszą metodę korygowania wyglądu twarzy. Ostatnio, wraz z dynamicznym rozwojem przemysłu kosmetycznego i pojawieniem się nowych technologii, popularność zyskują nieinwazyjne alternatywy ingerencji chirurgicznych.

HIFU DualSonic Professional HIFU DualSonic Professional HIFU DualSonic Professional

Opatentowane, koreańskie HIFU z technologią dwóch głębokości jednocześnie Dual Layer®

Producent: Mimari Premium
Cena: 21 999,00 zł
szt.

24 godziny

FocuShape  PRO FocuShape  PRO FocuShape PRO

Nagrodzone HIFU z technologią podciśnienia! Skutecznie redukuje tkankę tłuszczową!

Producent: GSD
Cena: 39 999,00 zł 44 999,00 zł
szt.

24 godziny

  • promocja
Ultra Magic Neo HIFU Ultra Magic Neo HIFU

Urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała

Producent: GSD
Cena: 34 999,00 zł
szt.

24 godziny

 

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają na osiągnięcie, bez użycia skalpela, efektów porównywalnych do zabiegów chirurgii estetycznej. Plusem nieinwazyjnych metod poprawiania wyglądu jest wyeliminowanie ryzyka powikłań, konieczności przechodzenia rekonwalescencji oraz odczuwania bólu w czasie zabiegu oraz po jego zakończeniu. Innowacyjna i całkowicie bezinwazyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) umożliwia skuteczne wykonanie intensywnego i skutecznego zabiegu liftingującego. Metoda ta bazuje na precyzyjnym wykorzystaniu skupionej wiązki fali ultradźwiękowej.

Bezpieczny i efektywny zabieg HIFU

Do skóry właściwej, warstwy SMAS lub tkanki tłuszczowej dociera skupiona wiązka fali ultradźwiękowej. W zależności od tego, na jaką wybraną głębokość wiązka dotrze, powoduje ona skręcenie włókien kolagenowych i elastynowych, dając efekt napięcia skóry, lub też redukuje tkankę tłuszczową. W wyniku regeneracji włókien kolagenowych oraz tkanek skóra staje się w zdecydowanie bardziej napięta. Co bardzo istotne, precyzyjne dozowanie energii oraz dobór głębokości podania gwarantują, że tkanki sąsiadujące z partiami skóry poddawanymi zabiegowi pozostają nienaruszone.

Sklep internetowy oferuje urządzenie HIFU U-BOX PRO oraz ULTRA MAGIC NEO HIFU. Są to wysokiej klasy urządzenia dedykowane do profesjonalnych zastosowań w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Służą do liftingu twarzy, szyi i okolicy oczu. Zabiegi wykonywane HIFU U-BOX PRO oraz ULTRA MAGIC NEO HIFU skutecznie redukują zmarszczki, poprawiają owal twarzy oraz podnoszą linię brwi i żuchwy. Urządzenie HIFU daje gwarancję widocznego uelastycznienia i lepszego napięcia skóry oraz ewidentnej poprawy jej struktury. Cena urządzenia jest konkurencyjna i adekwatna do jego wysokiej jakości i niezawodności. Wystarczy przeprowadzić tylko jeden zabieg HIFU, by uzyskać zadowalającą poprawę kondycji i wyglądu skóry. Efekt bezinwazyjnego liftingu jest w pełni widoczny po upływie od 3 do 6 miesięcy i długo się utrzymuje – przez okres około 18 miesięcy od przeprowadzenia zabiegu HIFU.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl