Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl

Ingerencje chirurgiczne w nasz wygląd cieszyły się bardzo dużą popularnością. W miarę rozwoju przemysłu kosmetycznego i technologicznego, powstały inne rozwiązania - nieinwazyjne alternatywy do m.in. operacji plastycznych czy liposukcji. Wybór zabiegów alternatywnych do chirurgicznych jest bardzo rozsądny i coraz popularniejszy. Rozwiązania technologiczne pozwalają na uzyskanie podobnych efektów bez ryzyka powikłań pozabiegowych, długiego okresu rekonwalescencji czy bólu w trakcie i po zabiegu. Czasy, w których lifting twarzy i ciała nie mógł się obejść bez skalpela minęły. Obecnie za sprawą technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), opierającej się na wykorzystaniu skupionej wiązki fali ultradźwiękowej można wykonać intensywny zabieg liftingujący, który równocześnie pozostanie nieinwazyjny.

Jak wygląda zabieg HIFU?

Skupiona wiązka fali ultradźwiękowej trafia na konkretną, wybraną głębokość docierając do skóry właściwej, warstwy SMAS lub tkanki tłuszczowej. W zależności od głębokości oddziałuje na skręcenie włókien kolagenowych i elastynowych (powodując efekt napięcia) lub destrukcyjnie na tkankę tłuszczową. W efekcie włókna kolagenowe oraz tkanki są regenerowane, a skóra jest znacznie lepiej napięta. Bardzo ważne jest to, że dzięki precyzyjnej dawce energii i głębokości podania, okoliczne tkanki (w tym skóra) pozostają nienaruszone. Nasz sklep oferuje w sprzedaży sprawdzone i bezpieczne urządzenia HIFU.

Urządzenia HIFU U-BOX PRO oraz ULTRA MAGIC NEO HIFU to profesjonalne urządzenia znajdujące zastosowanie w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Dają możliwość uzyskania efektu liftingu twarzy, szyi i okolicy oczu. Redukują zmarszczki oraz podnoszą linię brwi i żuchwy. Sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, a jej struktura ulega wyraźnemu poprawieniu. Owal twarzy poprawia się. Do uzyskania efektu zazwyczaj wystarczy wykonać jeden zabieg. Pełne efekty liftingu będą widoczne po czasie od 3 do 6 miesięcy, a utrzymywać się będą przez okres około 18 miesięcy. Bezinwazyjny i skuteczny lifting twarzy? W atrakcyjnej cenie? Tak, to możliwe!

FocuShape  PRO FocuShape  PRO FocuShape PRO

Nagrodzone HIFU z technologią podciśnienia! Skutecznie redukuje tkankę tłuszczową!

Producent: GSD
Cena: 38 999,00 zł 44 999,00 zł
szt.

24 godziny

  • promocja
Ultra Magic Neo HIFU Ultra Magic Neo HIFU

Urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała

Producent: GSD
Cena: 39 999,00 zł 44 999,00 zł
szt.

24 godziny

  • promocja
HIFU U-BOX PRO HIFU U-BOX PRO HIFU U-BOX PRO

Innowacyjne medyczne urządzenie- pierwsze na świecie inteligentne HIFU!!!

Producent: MIMARI
Cena: 39 999,00 zł
szt.

24 godziny

HIFU Mini HIFU Mini

Kompaktowe urządzenie generujące skoncentrowaną falę ultradźwiękową

Producent: MIMARI
Cena: 8 999,99 zł
szt.

24 godziny

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl