Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE

Karboksyterapia TEYDA

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16 999,00 zł 16999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Karboksyterapia TEYDA

Urządzenie w pełni POLSKIEJ produkcji z możliwością całkowitego dostosowania parametrów!

Funkcja podgrzewania dwutlenku węgla- gwarantuje zminimalizowanie odczuć bólowych!

System potrójnego filtrowania gazu- dla zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności!

Praca na certyfikowanym, medycznym gazie laparoskopowym!

Niezbędna funkcja odpowietrzenia gwarantująca pewność podawania wyłącznie dwutlenku węgla!

Indywidualne ustawianie parametrów zabiegowych, takich jak dawka, przepływ gazu, temperatura!

Intuicyjne menu zabiegowe!

Karboksyterapia to inaczej terapia dwutlenkiem węgla zwanym „cudownym gazem”. Ilość zastosowań i skuteczność jak również bezpieczeństwo zabiegu sprawiły, że stał on się błyskawicznie hitem gabinetów kosmetologicznych i medycznych!

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym i podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2) który następnie przenika do okolicznych tkanek. Efektem takiego wstrzyknięcia jest rozwiązanie wiązań między hemoglobiną i tlenem, w wyniku czego dochodzi do silnego dotlenienia skóry i okolicznych tkanek. Dodatkowo dwutlenek węgla wpływa rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja). Dodatkowo,  w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie.

 Po podaniu dwutlenku węgla podskórnie dochodzi do efektu lipolitycznego, w efekcie czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu 


Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Głównym celem karboksyterapii jest redukcja zmarszczek i przywrócenie jędrności, elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała. Efekt jest spowodowany stymulacją procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze a zatem jej pogrubienie. Rozbudowa sieci naczyń krwionośnych wpływa również dodatnio w związku z dostawą większej ilości tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.


Rewitalizacja okolic oczu

Poprzez wstrzykniecie kontrolowanych dawek CO2 uruchomionych zostaje kilka mechanizmów których efektem jest stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Powoduje również przyspieszenie i usprawnienie procesu neowaskularyzacji (tworzenia nowych naczyń krwionośnych). W rezultacie skóra pod oczami staje się bardziej napięta, a woreczki tłuszczowe pod oczami zniwelowane.


Likwidacja komórek tłuszczowych i cellulitu

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony śródskórnie dwutlenek węgla częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Natomiast zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionej zawartości adipocytów. Ten proces prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do poprawy kondycji skóry, a dzięki temu do usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.


Rozstępy i blizny

Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Do dzisiaj nie opracowano żadnej metody skutecznego usuwania tych zmian. Dzięki karboksyterapii jesteśmy w stanie zniwelować widoczność rozstępów nawet o 80%. Podczas zabiegu usprawniamy proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, co przekłada się na znaczną poprawę ukrwienia skóry. Pociąga to za sobą sprawniejszą pigmentację skóry, co w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry. Wzmożona synteza kolagenu pobudzona rozwarstwieniem CO2 wpływa na wyrównanie miejsc zmienionych. Karboksyterapia jest jedyną dostępną terapią zarówno w walce ze starymi, jak i nowymi rozstępami i przynosi widoczna poprawę skóry, bez względu na jej kolor i odcień.

W przypadku blizn leczenie można rozpocząć około 2-3 tygodni po zagojeniu się rany. Karboksyterapia przynosi efekty w leczeniu blizn np. po cesarskim cięciu czy usunięciu wyrostka robaczkowego. Karboksyterapia wspomaga tworzenie się nowego kolagenu, a następnie „zagęszcza” i uelastycznia skórę, aby poprawić jej wygląd.

Karboksyterapia na uda i pośladki, 8 zabiegów raz w tygodniu, program na tkankę tłuszczową.

5 zabiegów karboksytrapii na kolana wykonanych w cotygodniowych odstępach.

 


 


PARAMETRY TECHNICZNE:


Wymiary obudowy: 104x37x35cm


• Waga urządzenia: 25 kg

• Zasilanie: 230V +/- 10%, 50 Hz +/- 2%

• Moc: <60 VA • Klasa ochronności: I

• Sterowanie: panel dotykowy

• Złącze Luer Lock

• Medyczny gaz CO2

• Regulowane parametry dawki i przepływu

 

ZAKRES REGULACJI

przepływ: 5 - 145 mm3/min

dawka:1 – 3000 mm3

temperatura: 25 - 50oC


Cena zawiera również:
 
  • Transport do Klienta w dowolne miejsce w Polsce.
  • Profesjonalne szkolenie - zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób .
  • Materiały szkoleniowe.
  • Gwarancja 2 lata, oraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia - co daje Państwu brak przestoju pracy w Państwa gabinecie.
  • Tani / szybki serwis pogwarancyjny.

 


Oferujemy możliwość Leasingu urządzeń

Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

Kontakt w sprawie Leasingu:

Karolina Polańska

KRC Finance

tel. kom:+48 535 557 988

tel/fax +48 32 780 54 44

e-mail: k.polanska@krc.com.pl

 

 tyeda tejda tyda 

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl