Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl

Laser Kosmetyczny E-LIGHT (IPL+RF)

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21 999,00 zł 21999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.24352
Producent: Mimari Premium
Kod produktu: MIMED-Elight1+

Opis

E-LIGHT (IPL+RF)

 

 Najlepszy E-Light na polskim rynku!

Rekomendacja wielu klientów profesjonalnych- ponad 250 gabinetów w całej Polsce!

Pięć różnych, skutecznych zabiegów

 Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone licznymi testami!

Najskuteczniejsze terapie: epilacja, fotoodmładzanie, redukcja przebarwień, terapia naczyniowa, redukcja trądziku

 

 

E-Light to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych. Umożliwia użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych.

 

Urządzenie daje możliwość pracy w trzech trybach:

1. E-LIGHT - jednoczesne używanie IPL i fal radiowych RF 

2. IPL 

3. Fale radiowe RF

 

Co to jest laser kosmetyczny E-LIGHT IPL RF?

Aby zabiegi kosmetyczne charakteryzowały się jeszcze większą skutecznością, podczas ich wykonywania nie może zabraknąć efektywnych w działaniu, nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Szczególnie przydatne okazują się te, które wykorzystują energię świetlną. Znajdują one zastosowanie nie tylko podczas zabiegów kosmetycznych, ale są także z powodzeniem stosowane w celach terapeutycznych. Laser kosmetyczny E-LIGHT IPL RF to sprzęt, w jaki koniecznie powinien być wyposażony każdy, nowoczesny salon kosmetyczny.

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła + fale radiowe bipolarne to nowość zaliczana do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną (tak jak laser kosmetyczny, czy laser diodowy) oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja energii w warstwy skóry właściwej. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć 30-40 % energii, reszta energii jest odbijana i załamuję się (energia świetlna penetruje do 2,5 mm), podczas gdy działamy E-light'em zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje (energia świetlna penetruje do 4mm). Praca urządzeniem E-light to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów. 

 

Technologia E-light (IPL+RF) posiada szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych defektów i problemów skórnych. Warto przy tym zauważyć, że została wielokrotnie przetestowana klinicznie, a więc pozostaje bezpieczna.

 

Niezastąpiony sprzęt terapeutyczny

Laser kosmetyczny IPL RF to urządzenie, dzięki któremu można przeprowadzać aż pięć różnych rodzajów terapii. Wykazuje się skutecznością w epilacji, redukcji przebarwień, trądziku, znajduje także zastosowanie w terapii naczyniowej, z powodzeniem jest także stosowany do przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania. Podczas swojej pracy wykorzystuje energię świetlną, jak również prąd o częstotliwości fal radiowych. Ze względu na zróżnicowaną ich długość, a także na to, że wiązka emitowanych przez laser kosmetyczny E-LIGHT promieni jest rozproszona, są one w stanie dotrzeć na różne głębokości skóry i działają wielokierunkowo. Co więcej, fale radiowe w znacznym stopniu wzmacniają działanie impulsowego źródła światła. Dzięki temu energia wytwarzana przez laser IPL RF dociera w głębsze warstwy skóry właściwej. Stosując E-LIGHT można się spodziewać szybszych i skuteczniejszych efektów. Co więcej, znacząco zmniejsza się ilość wykonywanych zabiegów, koniecznych do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Szerokie zastosowanie, wysoka skuteczność zabiegów, a przede wszystkim przystępna cena lasera IPL RF sprawiają, że urządzenie to będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia nowoczesnego gabinetu kosmetycznego, a jego efektywne działanie gwarantuje zadowolenie klientów.  


FUNKCJE: 

Usuwanie owłosienia.

Usuwanie przebarwień - posłonecznych, plam soczewicowatych, ostud

Fotoodmładzanie - stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny, redukcja bruzd

Terapia naczyniowa - redukcja zmian na tle naczyniowym

Leczenie trądziku - działanie przeciwzapalne na wykwity

 

USUWANIE OWŁOSIENIA

W czasie ekspozycji na działanie urządzenia zawarta w mieszku włosowym melanina (chromofor) pochłania światło IPL, gdzie następnie jest ono przekształcane w ciepło. Podwyższenie temperatury w obrębie mieszka włosowego, skutkuje zniszczeniem jego struktury, co w efekcie prowadzi do zaburzenia odżywiania włosa i w konsekwencji jego wypadnięcie. Dokładne ustawienie parametrów lasera pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, bez szkód dla tkanek znajdujących się wokół włosa.

 

USUWANIE PRZEBARWIEŃ 

Urządzenie E-light (IPL+RF) bardzo dobrze sprawdza się w terapiach na przebarwienia. Melanina tworzy przebarwienia na powierzchni skóry, ale jest również chromoforem dla światła laserowego. W wyniku zabiegu dochodzi do przetworzenia energii świetlnej w cieplną i intensywnego ogrzania pigmentu, a w efekcie do destrukcji plam pigmentacyjnych. W zależności od intensywności zabarwienia przebarwienia i jego wielkości proces depigmentacji może zachodzić dwojako; małe przebarwienia zostają rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy, ciemne i większe wyłuszczają się wraz ze strupkiem powstałym po zabiegu.

 FOTOODMŁADZANIE

Za pomocą lasera E-LIGHT możliwe jest przeprowadzenie prostego, szybkiego i nieinwazyjnego zabiegu odmładzania skóry. Zwiększenie temperatury skóry (do około 55 stopni) pobudza komórki (fibroblasty) do wzmożonej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co skutkuje efektywniejszym dotlenieniem oraz odżywieniem skóry. Oznacza to lepszą i wydajniejszą pracę i regenerację komórek, co z kolei przekłada się na znaczącą poprawę kondycji skóry, zapewniając jej zdrowszy, młodszy wygląd.

TERAPIA NACZYNIOWA

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

LECZENIE TRĄDZIKU 

Odpowiedzialność za powstawanie zmian trądzikowych ponoszą m.in. bakterie Propionibacterium acnes. Są to bakterie beztlenowe, które wytwarzają metabolity – porfiryny. Porfiryny pod wpływem ciepła przyczyniają się do powstania reaktywnych anionów tlenu, które są zabójcze dla bakterii Propionibacterium acnes. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia stanów zapalnych w przebiegu trądziku. Dodatkowym efektem w terapii zmian trądzikowych urządzeniem E-Light jest zmniejszenie wydzielania sebum.


DZIAŁANIE FAL RADIOWYCH RF W URZĄDZENIU E-LIGHT

Fale radiowe są to prądy o częstotliwości radiowej. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskanie przez skórę sprężystości i elastyczności. Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe.

Fale radiowe zastosowane w połączeniu z intensywnie pulsującym światłem (IPL) powodują zwiększenie przepuszczalności światła przez tkanki. 

Zastosowanie fal radiowych podczas zabiegów fotoodmładzania i terapii usuwającej przebarwienia znacznie poprawia efekty zabiegowe.

 


CECHY NAJNOWSZEGO URZĄDZENIA E-LIGHT

 Gotowe programy zabiegowe, w zależności od:

-rodzaju zabiegu

-fototypu skóry,

-koloru owłosienia,

-gęstości włosów i

-grubości włosów

To takie proste...

Urządzenie kosmetyczne dobiera za nas parametry, sugeruje moc i informuje jaki filtr należy zastosować. Gwarantuje to bezpieczeństwo dla pacjenta / klienta, a dla nas pewność skutecznego zabiegu.

5 GOTOWYCH PROGRAMÓW:

1. Epilacja - trwałe usuwanie owłosienia.

2. Przebarwienia - usuwa przebarwienia hormonalne, potrądzikowe, plamy "wątrobowe", piegi (m.in. na twarzy, dłoniach, dekolcie). 

3. Zmiany naczyniowe - obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne, redukuje rumień. 

4. Fotoodmładzanie - efekt odmłodzenia poprzez intensywną odbudowę kolagenu i elastyny.

5. Leczenie trądziku - niszczenie bakterii ACNE.

 

Dodatkowo mamy oczywiście możliwość samodzielnego wyboru wszystkich parametrów: ustalenia czasu długości podimpulsów, czasu trwania przerwy między podimpulasami, mocy IPL oraz RF.

 

 

Terapia trądzikowa 4 zabiegi w cotygodniowych odstępach 

 

  


  

 PARAMETRY TECHNICZNE

polskie menu

kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 8,5 cala

filtry w zestawie:  420-1200 nm; 530-1200 nm; 560-1200 nm; 590-1200 nm; 640-1200 nm, 690-1200 nm; 750-1200 nm 

moc: 10-50J/cm2.

moc RF: 50W/cm2

moc urządzenia: 800W

sekwencja impulsów: 1, 2, 3, 4, 5

odstępy czasowe między impulsami: 5-60 ms

czas trwania impulsu: 2-15ms

częstotliwość powtórzenia: 0.3-1Hz

wymiar plamki świetlnej: 15×35mm. 

system chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem oraz za pomocą półprzewodników zimna

temperatura chłodzenia: -4 - 0°C

zasilanie: 220V / 50Hz

waga urządzenia: 21kg

waga opakowania: 33kg

wymiary urządzenia: 470mm×370mm×410mm

wymiary opakowania: 620mm×470mm×500mm

 
 
 

W skład zestawu wchodzą:

główne urządzenie kosmetyczne

głowica E-LIGHT ( IPL+RF)

okulary ochronne dla operatora 

zaślepki dla klienta

zestaw filtrów do zabiegów

instrukcje obsługi w języku polskim 

skrzynię do transportu urządzenia

 


 

W cenie urządzenia:

transport do Klienta w dowolne miejsce w Polsce.

profesjonalne szkolenie (ok. 6 godz.) - zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały dydaktyczne 

gwarancja 2 lata

urządzenie zastępcze na czas serwisu 

autoryzowany, własny serwis gwarancyjny

tani / szybki serwis pogwarancyjny. 

Zwiastun profesjonalnego szkolenia z Elight

  

Oferujemy możliwość Leasingu urządzeń kosmetycznych
Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

Kontakt w sprawie Leasingu:

Karolina Polańska
KRC FINANCE

tel. kom:+48 535 557 988

tel/fax +48 32 780 54 44
e-mail
k.polanska@krc.com.pl

 

 

ligth   shr  

Opinie o produkcie (4)

15 listopada 2017

Ten laser jest rewelacyjny. Bardzo dobry przeze mnie zakup, pracuje na nim 2 lata a klienci zadowoleni z efektow.

12 października 2018

Dobry sprzęt do wykonywania wielu zabiegow. Daje mozliwosc rozwoju firmy. Miła współpraca z firma zawsze służą pomoca .

21 grudnia 2018

Polecam urządzenie i hurtownie. Moje klientki są bardzo zadowolone z efektów :)

7 czerwca 2022

Jestem bardzo zadowolona jak również moje klientki i klienci z urządzenia IPL, które zakupiłam w firmie Mimari. Firma godna polecenia fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl