Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Prostownice

Profesjonalne fryzjerskie prostownice i karbownice

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji włosów stały się niezbędnym wyposażeniem, które zapewni profesjonalną stylizację na co dzień, bez konieczności korzystania z usług fryzjerskich Wykorzystanie nowych technologii do pielęgnacji i układania włosów sprawi, że będą one zadbane, i łatwiej uzyskamy pożądany rezultat podczas ich stylizacji.

 

KESSNER PIELĘGNICA DO WŁOSÓW ULTRA & INFRA DIGITAL KESSNER PIELĘGNICA DO WŁOSÓW ULTRA & INFRA DIGITAL KESSNER PIELĘGNICA DO WŁOSÓW ULTRA & INFRA DIGITAL
Cena: 299,98 zł
szt.

24 godziny

VALERA KARBOWNICA DO WŁOSÓW FRISE VALERA KARBOWNICA DO WŁOSÓW FRISE VALERA KARBOWNICA DO WŁOSÓW FRISE

karbownica do włosów VALERA

Producent: MIMARI
Cena: 402,54 zł
szt.

24 godziny

VALERA PROSTOWNICA PULSE CARE VALERA PROSTOWNICA PULSE CARE VALERA PROSTOWNICA PULSE CARE

prostownica do włosów VALERA

Producent: MIMARI
Cena: 566,18 zł
szt.

24 godziny

Dla uzyskania efektu prostych włosów polecane są prostownice fryzjerskie, których praca opiera się na działaniu temperatury, umożliwiającej wygładzanie pasm włosów. Urządzenie powinno móc utrzymywać stałą temperaturę, aby nie niszczyć struktury włosa. Profesjonalne prostownice posiadają funkcję jonizacji, która zapobiega puszeniu się włosów podczas zabiegu. Niektóre z urządzeń prostujących mogą być wykorzystywane podczas stylizacji loków, dlatego jeśli planujemy również kręcić włosy, warto wybrać taki rodzaj prostownicy, by dodatkowo nie wydawać pieniędzy na tradycyjne lokówki.

Dla ciekawych zmian wizerunku polecane są karbownice, urządzenia, które pod wpływem ciepła tworzą na włosach drobne zagięcia. Podobnie, jak w przypadku prostownicy, należy sprawdzić jakie są dodatkowe funkcje urządzenia, jak np. jonizacja czy regulacja temperatury. Profesjonalne karbownice mają różne rodzaje płytek grzejnych, o różnych profilach, dlatego przy zakupie warto zwrócić uwagę na wcięcia karbowane, by dobrać odpowiednie urządzenie do efektu, który chcemy uzyskać.

Profesjonalną pielęgnację włosów w domu zapewni pielęgnica fryzjerska. Urządzenie to wykorzystuje działanie ultradźwięków i wiązki podczerwieni, które pomagają składnikom odżywczym wnikać w głąb włosa. Urządzenie wyglądem przypomina prostownicę, jednak jego płytki nie nagrzewają się. Wraz z profesjonalna pielęgnicą stosuje się kosmetyki regenerujące włosy (np. keratynę), które pod wpływem ultradźwięków rozbijane są na mikrocząsteczki, przez co łatwiej są wchłaniane w strukturę włosa. Rezultatem są odżywione, elastyczne włosy, bez rozdwojonych końcówek.

Nasz sklep oferuje profesjonalne urządzenia do stylizacji i pielęgnacji włosów w atrakcyjnych cenach. Urządzenia, wykorzystując zaawansowaną technologię, zapewniają wysoką jakość zabiegu i bezpieczeństwo użytkowania, przy jednoczesnym uzyskaniu profesjonalnych stylizacji włosów.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl