Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl
SKLEP / KATEGORIE
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Plasma / Plazma

Urządzenie Plasma kosmetyczna

Plasma kosmetyczna zyskuje obecnie coraz większą popularność zarówno wśród klientek, jak i osób prowadzących gabinety kosmetyczne. Dzieje się tak dlatego, że zastosowanie tej techniki pozwala na osiągnięcie rezultatów, jakie do tej pory były jedynie zarezerwowane dla chirurgii plastycznej. Jej zaskakujące właściwości mogą zmienić oblicze rynku usług kosmetycznych na zawsze. Plasma kosmetyczna umożliwia wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów odmładzających na powierzchniach, gdzie do tej pory nie było to możliwe, np. na powiekach. W ten sposób wyeliminowana została potrzeba interwencji skalpela, długotrwałej oraz uciążliwej rekonwalescencji, a koszty związane z takimi operacjami zostały znacząco zminimalizowane.

Plasma PellePix Plasma PellePix Plasma PellePix

Innowacyjne, bezprzewodowe urządzenie z pełną regulacją ustawień do zabiegu plazmy!

Producent: MIMARI
Cena: 8 999,00 zł
szt.

24 godziny

Igła zabiegowa - Plasma Igła zabiegowa - Plasma

Igła zabiegowa - Plasma

Cena: 19,00 zł
szt.

24 godziny

Igła zabiegowa - Plasma Old Type Igła zabiegowa - Plasma Old Type Igła zabiegowa - Plasma Old Type

Igła zabiegowa plasma - Old Type

Cena: 19,00 zł
szt.

24 godziny

Plasma kosmetyczna to nic innego jak tak zwany czwarty stan skupienia. Na co dzień występuje w naturze, np. podczas uderzenia pioruna. Powstaje podczas wysokich wyładowań elektrycznych. Stosowana w zabiegach odmładzających jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta i stale kontrolowana przez wykonującego procedurę specjalistę. Do przeprowadzania takich zabiegów potrzebne jest specjalistyczne, profesjonalne urządzenie. Zasada działania takiego aparatu przypomina wywoływanie mikroskopijnej burzy nad warstwą skóry pacjenta. Bardzo wysoka temperatura, około 1500 stopni Celsjusza powoduje natychmiastowe odparowanie skóry w danym miejscu. Aparat, jaki wykorzystywany jest do zabiegów to bardzo precyzyjne urządzenie. Plasma wytwarzana jest punktowo. Igła w żadnym momencie nie dotyka skóry oraz nie ingeruje w głębsze jej warstwy. Zabieg w zależności od potrzeb trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe.

Oferowany przez nasz sklep sprzęt najczęściej wykorzystuje się w medycynie estetycznej do korekcji powiek, które z biegiem czasu tracą swoją elastyczność i opadają. Technika ta także doskonale sprawdza się przy usuwaniu zmarszczek na szyi, ale także podczas wykonywania zabiegów typowo medycznych, takich jak np. usuwanie włókniaków. Jest także skuteczna w niwelowaniu rozstępów pozostających po ciąży. Cena urządzeń do przeprowadzania takich zabiegów szybko się zwraca, gdyż są one wydajne i mało awaryjne. Oferowane przez nasz sklep aparaty są praktyczne, posiadają szeroki zakres dostępnych opcji i pozwalają na w pełni bezpieczne przeprowadzanie skutecznych terapii.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl